2726
عنوان

پاسخ های تخصصی به شما مادران باردار درباره ی سونوگرافی دوران بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 603781 بازدید | 616 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان .من هفته 20 بارداری سونو کردم گفتن نی نیم کانون اکوژن قلبی داره.هفته 34 دوباره سونو رفتم گفت کانون دیده نشد.میخواستم بدونم امکان داره کانون اکوژن قلبی از بین بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عزیزای دلممم دوستتون دارم
2728
سلام دوستان .من هفته 20 بارداری سونو کردم گفتن نی نیم کانون اکوژن قلبی داره.هفته 34 دوباره سونو رفتم گفت کانون دیده نشد.میخواستم بدونم امکان داره کانون اکوژن قلبی از بین بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عزیزای دلممم دوستتون دارم
با سلام امکانش هست پارامترهای زیر رو برام توضیح بدین هرکدوم اندازه ی چه چیزی رو گفته؟و طول بچه کدومه؟ bpd;49.2 hc;186.9 fl;35.7 ac;158.4 hum;34.4 وزن:399 گرم بعد اخرش زده GA BY LMP برابراست با 20 هفته و 4روز و GA BY SONOبرابراست با 21 هفته و یک روز یعنی چی؟تروخدا زود جوابمو بدین
بر لوح دلم نوشته ام:نابرده رنج به من گنج داده است حسین....خدایا سپردمش به خودت،خیلی مراقب کوچولوی نازنینم باش خداجونم.
ُسلام... ببخشید میخواستم بدونم از هفته چند باداری بخوایم بریم سونو دیگه نمیشه فیلمش رو سی دی گذاشت؟...اخه شنیدم حدودای هفته 32 به بعد دیگه نمیشه چون نی نی بزرگ شده و چیزی پیدا نیست تو مانیتور...
خدا یا شکرت...
سلام سونوی هفته 18 fullness is seen in the right fetal kidney and ap diameter of renal pelvis is 7 mm.left kidney appears normal سونو هفته 28 diilated pelvis of right kid of fetus-->u.p.j stenosis این جواب سونوی من هستش تو هفته 19 و28 تو هفته 28 فکر کنم اندازه 7 شده بود 13 میشه راهنماییم کنید تورو خدا خیلی نگرانم دکتر که میگه چیزی نیست یکم مجرای ادراریش تنگه
تو هفته شونزدهم گفتن تو بطن چب جنین یه کانون اکوژن وجود داره ایا این یه مشکل قلبیه یا برطرف میشه خیلی نگرانم
دلبندم بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم خدایا خودت مواظب طاها باش
2706