2726
عنوان

پاسخ های تخصصی به شما مادران باردار درباره ی سونوگرافی دوران بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 603788 بازدید | 616 پست
مانی جون شما وضعیت قرارگیری نی نی ات عرضی بود؟؟
من رفتم سونو تو هفته ۱۹ نوشته وضعیت قرارگیریذعرضی هست
داداش کوچیکه من تو شکم مامانم عرضی قرار گرفته بوده وقتی بدنیا اومده جای دنده مامانم رو بدنش مونده بوده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

غزال جونی

1392/11/10 1:09 ب.ظ

سلام تو سونو هفته 8 نوشته جفت بصورت قدامی مشاهده شد، یعنی چی؟ خطرناکه؟

نه بابا خطرناک چی؟!!!!!!! چرا اینقد برا خودتون استرس می تراشید
ما پیروزی هایمان را جشن می گیریم اما چیز زیادی از آنها نمی آموزیم. در حالی که شکست ها در عین دردناکی شان، آموزنده اند.
سلام.من هفته 6 بارداری هستم.اما تا حالا دکتر دوبار منو سونوی واژینال فرستاده.اطرافیان خیلی ترسوندنم گفتن واژینال خیلی بده.هرچی به دکترم می گم به گوشش نمیره؟سوالم اینه سونوی واژینال بده؟
خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
سلام. من هفته 24 هستم. سونوی آنومالی رو تو هفته 22 انجام دادم خدا رو شکر همی چی خوب بود. فقط تنها نگرانیم اینه که من تو هفته 3 یا 4 بارداری بدون اینکه بدونم باردارم 7 تا قرص کلردیازپوکساید 5 میلی بخاطر معده درد خورده بودم و اینو به دکترم تو سونوی آنومالی هم گفتم. همه چیزو چک کرد و تو گزارش نوشته که no facial cleft و وضعیت صورتش همه چیز نرمال بود البته دکترم هم متخصص طب جنین و سونوگرافیست هست. فقط می خواستم بدونم این سونو سه بعدی هست یا دو بعدی؟ آیا نتیجه این سونو به دقت سه بعدی هست؟ خیلی نگرانم از لحاظ شکاف لب که آیا به دقت بررسی شده؟ ممنون می شم به من جواب بدین.
در تاریخ 28 مهر یه معجزه اتفاق اقتاد و من به آرزوی مامان شدن رسیدم... الهی شکرت...شکر بخاطر هدیه الهی....قربون بزرگی، قدرت و رحمتت.
سلام
سن حاملگی من بر اساس تاریخ آخرین پریود 31 هفته و 2 روز هست اما توی سونو نوشته سن تقریبی بر اساسBPD HC در حدود 32W 1D و بر اساس FL AC در حدود 30W 1D این تفاوت هفته ها واسه چیه ؟پسرم که مشکلی نداره ؟ اندازه ها طبیعیه؟
HC=293.46
BPD=79.60mm
FL=55.88mm
CafeMom Tickers

****پسر کوچولوی من 18 اردیبهشت ساعت 2:45 عصر با وزن 3600 دنیامون رو روشن کرد خیلی دوسش دارم***

با سلام،
دیروز سونوی آنومالی انجام دادم و نتیجه آن به شرح زیر است. آیا فاکتورهای زیر با توجه به سن جنین طبیعی و نرمال است؟ با تشکر
AFI=123mm
BPD=32mm
HC=116/2mm
FL=19/4mm
Humerus=19/4mm
AC=95/9mm
LMP 15w+6d
وزن ١٣٣گرم
Lateral Ventricle=5/3mm
Cerebellum=14/6mm
Posterior Fossa=3/3mm
Nuchal Thickness=4/28mm
Nasal Bone=5/39mm

سلام من توی سیستم پرستار مجازی انجمن پرستاری ایران ثبت نام کردم ، هفته تون رو می پرسه از اون به بعد ویژه هرروز تمام توصیه ها و مراجعات پزشکی و سونوگرافی رو براتون می فرسته مجانیه بدون کم کردن شارژ!
تا دوماه هم همه سوالا رو پیامک کنید مجانی جواب می ده این سایتشه :
www.eparastar.ir/pregnancy
عالیه استفاده کنید !
سلام سونوگرافی پارمیس عزیز
در سونوی آنومالی هفته هیجدهم گفتند معده خالی از آب و غیر قابل رویت است..آیا صددرصد بچه من مشکل داره؟ آیا احتمال اشتباه در تشخیص جنسیت وجود داره؟
ONLY. GOD.
2706