2737
2734
عنوان

پاسخ های تخصصی به شما مادران باردار درباره ی سونوگرافی دوران بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 603878 بازدید | 616 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام..هفته 22 هستم رفتم سونوی سه بعدی گفت دور سر جنین با هفته بارداری مطابقت نداره..یعنی چی؟؟؟؟؟هر دفعه هم میرم یه هفته اینور اونور میگن سن حاملگیو....
اندوه که از حد بگذرد.....جایش را میدهد به یک بی اعتنایی مزمن....دیگر مهم نیست
سلام
من تو هفته 30 رفتم سونوگرافی میخوام بدونم وزن جنین طبق این نوشته سونو چطوری محاسبه میشه ؟؟

آیا وزن نی نی من خوبه یا نه ؟؟

EFW:1554 gr+-227 gr

بیشتر منظورم قسمت +-227 gr هست . این قسمت یعنی چی ؟؟
2728
سلام خوبید.من امروز رفتم دکتر وسونو کرد گفت 2تا ساک میبینم. (الان 8هفته )هستم گفت یکی جنین توش همون سن 8هفته است اما یکیش یل خیلی کوچیک یا چیزی نیست.3هفته دیگه بیا .خیلی ناراحتم وهم شوکه

میخواستم ببینم این جواب سونو میشه راهنماییم کنید

A) CRLl=1.5
B: small c/s
s futal pole
2wk late flu
sono is indicated
سلام
هفته 34 رفتم سونو که طبق acجنین هفته 31 بودم
دکتر گفت که دور شکم بچم کوچیکه
میخواستم بدونم با توجه به نرمال بودن وزنش که 2 کیلو بوده راهی به جز سونو داپلر برای تشخیص خونرسانی شریان بند ناف وجود نداره؟
میترسم سونوی داپلر برای بچم ضرر دلشته باشه
اگه میخوای هرکی میاد تو اتاق نی نی خوشگلت انگشت به دهن بمونه به ما سر بزن
کارای خوشگل و شیکی که تو هیچ مغازه ای نمیتونی پیدا کنی

❤خونه نمدی❤

❤کلوپ خونه نمدی❤

❤سفارشات دوستان نی نی سایتی❤

*•.¸¸.•*•.¸خونه نمدی ¸.•*•.¸¸.•* www.namadi.ir شماره تماس و تل گرام 09210754330
2738
سلام دیروز سونوی ان تی داشتم تو هفته 11 4 روز هستم دکتر گفت ضربان قلب جنین 325 است به نظرتون درست گفته؟ خطرناک نیست؟ همش استرس دارم. خواهش می کنم جوابمو زودی بدین.
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین می رسد بلندم کن...
سلام و خسته نباشید

من اولین سونو که انجام دادم تارخ 14دی بود که 5هفته بودم دکتر گفت 20روز دیگه واسه تشکیل قلبش سونو بدم بعداز 20روز

که رفتم سونو درتاریخ 3بهمن 6هفته 5روز بودم ودکتر گفت قلبشم تشکیل شده وضعیف میزنه یعنی تازه شکل گرفته .....

تاریخ اخرین پریودم 17 ابان بوده البته پریودام نامنظمه ممنون میشم جواب بدین خیلی ناراحتم 1ماه دیگه گفته سونو بدم
یه صلوات برای آرامش دلم میفرسی.
باسلام.ببخشیدمن الان توهفته 20 بارداری هستم،بخاطراینکه مجبوربودم سرکلاژکنم درهفته 15 سونوواژینال انجام دادم که جنسیت بچه ام پسرتشخیص داده شدامادرهفته 17 و3روزباسونوی معمولی گفتن بچه دختره بنظرشماکدوم درستراست اگرالان برم دوباره سونوبدم دقیقا مشخص میشه؟من تا الان بخاطرشرایط بدحاملگی مجبورشدم 9بارسونودادم برای جنین ضررنداره؟
سلام ماری جان به نظر من سونوی واژینال دقیق تره. عزیزم منم مجبور شدم به فاصله 3 روز 2 بار سونوی nt انجام بدم خیلی نگران بودم از همه پرسیدم دکتری که سونو می کرد می گفت ضرر نداره. بعد شما بخاطر شرایطط باید سونو انجام بدی نگران نباش ضرری نداره. تعداد ضربان قلبش چند تا بود می دونی؟
صبا جان 2 روز پیش رفتم سونوگرافی موج انجام دادم. دیروزم صبح رفتم آزمایشگاه پارس آزمایش خون که دادم گفت بعد از ظهر بیا ان تی گفتم بابا من ان تی دادم اصلا زیر بار نرفتن گفتن تو آزمایشگاه ما تست غربالگری شامل آزمایش خون و سونو ان تی هست. هر دو باهمه. گفتم ضرر داره تو رو خدا خلاصه قبول نکردن به اجبار دیروز عصرم ان تی دادم .
2706