2733
2739
عنوان

پاسخ های تخصصی به شما مادران باردار درباره ی سونوگرافی دوران بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 603885 بازدید | 616 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام
من هفته 20 امم
دیشب سونوی سه بعدی آنومالی دادم
گفت همه چیش خوبه فقط یه لکه سفید رو قلبشه
تو ریپورت سونو هم نوشته کانون اکوژن در بطن چپ قلب به قطر 2میلیمتر مشاهد شد
دکتر سونو چیز خاصی نیست غربالگری دومو باید بدی ولی اون دادم و گفتن همه چی نرماله .
حالا باید برم اکو کاردیو گرافی یا امنیو سنتز؟
سلام گلم.من امروز سونو دادم واسه وزن و قد جنین اینا رو نوشته.دکترم که حرف نمیزنه.وقت دکتره خودم 1هفته بعده میشه بگی وزن و قدش چنده؟طبیعیه؟و ضمن/ هفته چندم؟
اولین روز اخرین پریودم 27 بهمن
جفت قدامی مایل به راست گرید 2
سن بر اساس ac 31 هفته و 3 روز
hc براساس 29 هفته و 6 روز
fl براساس31 هفته و 4 روز
AFI: 14
EFW: 1814
FHR:150
رشد جنین براساس LMP در حد فاسنل پرسنتایل 50TH , 90TH قرار دارد
ممنون گلم
نگرانم
خدایا شکرت به خاطر دختر زییا و سالمم خدایا عاشقتم
2731
سلام گلم.من امروز سونو دادم واسه وزن و قد جنین اینا رو نوشته.دکترم که حرف نمیزنه.وقت دکتره خودم 1هفته بعده میشه بگی وزن و قدش چنده؟طبیعیه؟و ضمن/ هفته چندم؟
اولین روز اخرین پریودم 27 بهمن
جفت قدامی مایل به راست گرید 2
سن بر اساس ac 31 هفته و 3 روز
hc براساس 29 هفته و 6 روز
fl براساس31 هفته و 4 روز
AFI: 14
EFW: 1814
FHR:150
رشد جنین براساس LMP در حد فاسنل پرسنتایل 50TH , 90TH قرار دارد
ممنون گلم
نگرانم
خدایا شکرت به خاطر دختر زییا و سالمم خدایا عاشقتم
سلام دوستان
من دکترم برام آز ان تی نوشته که بین هفته 11 تا 14 انجام بدم اما اسمی از آز خون نبرده یعنی چیزی تو دفترچه ام ننوشته فقط سونو ان تی و سلامت جنین رو نوشته،حالا اگه برم سونو خودشون میفرستنم آزخون یا باید دکترکنار سونو مینوشت؟؟
دوتا عشقای زندگیم:همسرم و پسرم
2738
سلام کسی میتونه راهنماییم کنه من الان هفته 8 هستم دیشب سونو انجام دادم که یک ساک خالی 18 میلی متری خالی بدون جنین دیده شد دکترم احتماله حاملگی پوچو داد ولی گفت سه روز صبر کن و سونو رو تکرار کن اگه بازم چیزی دیده نشد باید بندازیش.آیا بنظر شما امیدی هست؟
خدایا شکرت
سلام خسته نباشیییید.من خیلی نگرانم تو رو خدا در اسرع وقت جوابمو بدیییین.من امروز رفتم سونو NT.اندازه ی ان تی 0.91mmو ان بی هم تقریبا4.05mmوcrl هم66mmنوشته.سن حاملگی هم 13هفته و 1روز.اندازه ی نرمال ان تی باید چقدر باشه؟جایی شنیدم از 1تا 2.5نرماله.مال من که 0.91هست چیه؟
خدا جونم به خاطر وجود همسرم و دخترام هزاران مرتبه شکرررررررررررررر.مهرسای مامان 1فروردین جمع مارو 4نفره کرررررررد
سلام دوستان عزیز با اجازه

ختم قران به نیت نی نی دار شدن و سلامتی نی نیها

http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=24164
داداشم جوون بود فوت شد میشه براش صلوات بفرستید ممنون ،خدایا شکرت به خاطر زمینی شدن فرشته ام ،دوستانم هم منتظرند به حق بزرگیت به همه نظر لطفی نما و دامانشان را سبز ممنون مهربانم(درسته آدم کاملی نیستم اما...کاملا خودمم)
سلام دوستان
دکترم برام سونوی بیوفیزیکال نوشته سن حاملگی بر اساس بی پی دی 36 هفته و 2 روز ولی بر اساس اف ام ال 39 هفته و 2 روز.که طبق اولین سونو گرافی سن حاملگی من 39 هفته درسته.گیج شدم اگه میشه من رو راهنمایی کنید
سلام من 4هفته و5روز هستم به نظرتون برای دیده شدن ساک حاملگی اگه الان برم سونو نشون میده؟ آخه بتام هنوز خیلی پایینه میگم شاید لقاح دیرانجام شده وباید دیرتربرم میترسم برم وهنوز نشون نده؟ نظرشماچیه؟
***همسرم ودخترم...... عاشقتونم***
2706