2726
بیاین تواین تاپیک ازهمه چی درموردبچه هامون حرف بزنیم. ....من احساسرمیکنم کم کم دخترم باید وارداجتماع بشه مثلا دوروزتوهفته خانه کودک و...ببرمش. ....شماها چیکارمیکنین براشون؟
    باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بیتامهدکودک هم ازنظربازی ومحیط یکم فرق داره وهم اینکه توخانه کودک میتونی پیش بچت باشی وببینیش. ....آزادیش بیشتره. ...این چیزیه که من فهمیدم. ....من ازمهدکودک خوشم نمیاد واحتمالاهیچوقت دخترمونذارم
پسر من دوماه دیگه دوسالش تموم میشه نمیدونم مهد ببرمش یا نه.و اینکه عکس العملش تو جمع بچه ها چجوریه.چون هیچ بچه ای دورو برش نیست میترسم نجوشه با بچه ها
بانک اطلاعات پزشکی را بخوانید(جستجوی پزشک)

http://bankepezeshkan.com
خب چه بازیهایی میکنین؟ مثلامنودخترم کتاب داستان خیلی میخونیم خودش تنهایی نقاشی میکشه گاهی باهم نقاشی میکشیم پازل درست میکنه ولی خب به نظرم دیگه من خیلی جلوچشمشم انگارنیازدارن دیگه با۴تاهمسنشون بازی کنن
بیتا دخترمن عاشق بچه هاست اینومطمئنم که باهاشون میجوشه چون مثلامیریم پارک خودش میره دوست پیدامیکنه وباهاشون بازی میکنه ولی هیچی بچه دوروبرش نیس. ....فقط منوباباش ومامان باباهامون
بنظر من الان بدترین موقع است برا بردن جاهای شلوغ مثل مهد یا خانه کودک هست چون تمام ویروس هست و همیشه مریض میشن

قسمت نشد مامان محمد یاسین باشم محمدم به رویاهام پیوست ... خدایا چطوری دلت اومد   

2706