2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
کارن و کیانا رو خیلیی میدوستم
حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
کارن کیانا کیمیا کامیار کامی کامیلیا کیارش کارین کورش نیکان نیکا لیانا رایان
بـــــ♥ــــاران کمی آهسته تر، اینجا کسی در خانه نیست من ماندم و تنهایی و دردی که نامش زندگیست....♥♥♥♥♥
سلام .با اجازه صاحب تاپیک یه نظر می خواستم از دوستانی که میان بابای دختر منم که تو راهه خیلی ارادت به امام زمان داره و دوست داره اسم دخترمون رو مهدا بذاریم که یعنی هدایت شده به دست مهدی و به صورت مهدی نوشته می شه و مهدا خونده می شه می خواستم بدونم به نظرتون چطوره این اسم و اسم پسرونه اش رو هم مهدیار انتخاب کردیم ! ( البته اگر مهدا بذاریم با الف تو شناسنامه ثبت کنیم بهتره که دخترمون اذیت نشه ، درسته ؟؟ ) خیلللللللللللللللللللللللللللللی ممنون می شم نظر بدید .
خدایا شکرت خیلی دوستت دارم ! کمکمون کن .نی نی هامونم خودت حفظشون کن
2706