2737
2739
دعا کنید خونم از این سکوت در بیاد وصدای بچه همه جارو پر کنه دعا کنید تا
یا امام رضا یا ضامن آهو حالا دیگه دستام از تو یاری میخواد از خدا برای ما بچه ای صالح بخواه فدایمهربونیات آقا
دعا کنید دل شوهرمو شاد کنمو تا عید حامله بشم ی بار انتقال دادم مثبت شد ولی قلبش تشکیل نشد دوسه ماه دیگه میرم انتقال بعدی
یا امام رضا یا ضامن آهو حالا دیگه دستام از تو یاری میخواد از خدا برای ما بچه ای صالح بخواه فدایمهربونیات آقا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ان شالله حامله بشی منم منتظرم ولی دعا میکنم برات گلم
برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
سه قلو خیلی سخته اما 2قلو خوبه باز از ته دل میخوام خدا هر چندتا به صلاحته تو دلت بذاره انشالله سال بعد این موقع از سر و صدای بچه جیغ بزنی بکیییی دیوونه شدم😁😁😁
خدا جونم مرسی که داداش جون و زن داداش جونم بعد 11 سال انتظار دلشون شاد شد😍خدایا قسمت همه منتظرا بشه انشالله.عزیز دل عمه بی صبرانه منتظرم ببینمت😍
وقتی خدا اراده کنه میشه ای خدا شرمنده ام نکن
خدا از دهنت بشنوه الهی رقیه اودل جان ممنون
2706