2737
2739
عنوان

شهریه مهد کودک

628 بازدید | 14 پست
امروز دخترمو بردم مهد کودک ثبت نام کنم سر کوچمونه محیطش خوبه پرسنلش هم دوس داشتم فقط یه چیزی ذهن منو مشغول کرد اینم این بود که با توجه به اینکه مهد سه ستاره هس به من گفتن شهریه صبح تا ساعت 12 میشه 2400000تومن که دو ماه ازش کم میشه از این ماه تا پایان خرداد میشه 1800000تومن یعنی ماهیانه حدود 260 تومن بعد که اومدم توی حیاط یه خانوم دیدم که گفت من دخترمو از تابستون آوردم شهریه هم برا یه سال1770000 دادم بعد برگشتم گفتم چرا شهریه بقیه فرق داره گفت مصوبه جدیده حالا من به شک افتادم که چرا دوتا بچه که توی یه گروه سنی هستن و توی یه سال دارن مهد میرن باید شهریشون فرق کنه من باید چکار کنم به نظرتون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نه اکثر شهرستانا قیمتا همون ماهی ٢٤٠ تا ٢٦٠ هست عزیزم

ولی اگه بخوای اینجوری حساب کنی اونی که پارسال اومده هم از شما کمتر شهریه داده

خب اون بچه قبل مصوبه جدید اومده با شهریه قبلی ثبت نام شده .

شما باید ببینی از یه بچه ای که تو پاییز ثبت نام کردن چقدر شهریه گرفتن. چون هر سال واسه شهریه مهدا مصوبه جدید میاد و از اول سال تحصیلی قیمت رو بالا میبرن.
اگه دیدی از بچه هایی که از اول پاییز اومدن هم کمتر شهریه گرفتن بدون که از اون مهدایی هست که به قیافه طرف نگاه میکنه واسه شهریه. در غیر اینصورت حق دارن که از ورودیای سال جدید بیشتر شهریه بگیرن.
من دخترمو مهد دوستاره میفرستم ماهی صد تومن.ناهارم بهشون میدن.پارسال نمیدادن
"یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ لى کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ"
بیان من براتون بگم. خدا از این مدیرای مهد نگذره پولاشون حرومه .البته بعضیاشون. از شماها شهریه عالی میگیرن اون وقت به مربی شهریه یه دونه بچه حقوقش نیس.زیر ۵۰۰ حقوقشونه. بله به ظاهر نگاه میکنن موقعیت خانواده.زحمت مربی میکشه پول مدیر دار دستش. بعد مادر فکر میکنن مهد عالیه نه بابا مهد نزارید از گشنگی بمیرید مهد نزارید بالا سر بچههاتون باشید.
میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟
2706