2737
2734
سلام دوستان عزیزم من الان 21 هفته هستم دو هفته پیش سرکلاژ شدم با وجود مصرف سفالکسین 500 و سفازولین و سفیکسیم و آزیترومایسین و کلوتریمازول ولی هنوز هم ترشح سبز رنگ دارم خیلی می ترسم که کیسه آبو پاره کنه کیسه آبو پاره می کنه؟ من به دکتر میگم آخه شاید قارچی نیست ولی میگه نه همینا رو برن به نظرتون چی کار کنم؟ خیلی از پاره شدن کیسه آب می ترسم مرسی
دوستان خوبم اگه زحمتی نباشه و دلتون خواست لطفا برای حاجت منم صلوات بفرستین یا دعا کنید .... مرسی از همه تون ان شاالله شما هم حاجت روا بشید.
عزیزم سعی کن قرصاتو به موقع مصرف کنی، من از کلوتریمازول از اون ژل های مخصوص بانوان استفاده کردم من بعد یک ماه کامل خوب شدم
به قول شوهرم ما یه خونواده ی اشی    مشی هستیم.منو دخترمو باباش...  خدایا به عظمتت قسم همیشه خوش و سلامت و زیر سایه ی پدر مادر باشیم.آمین       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عنبر نسا نباید زن حامله مصرف کنه
به قول شوهرم ما یه خونواده ی اشی    مشی هستیم.منو دخترمو باباش...  خدایا به عظمتت قسم همیشه خوش و سلامت و زیر سایه ی پدر مادر باشیم.آمین       
راستی نکنه این عفونت کیسه آبو پاره کنه؟ دارم از استرس می میرم
دوستان خوبم اگه زحمتی نباشه و دلتون خواست لطفا برای حاجت منم صلوات بفرستین یا دعا کنید .... مرسی از همه تون ان شاالله شما هم حاجت روا بشید.
2738
ماه جان اون شیاف برای بااکتریه؟ شما نتیجه گرفتی؟
فافا جان یعنی برم ژل شستشو بگیرم؟
بچه ها لطفا بگین که کیسه آبو پاره می کنه این عفونت؟ 😢
راستی این کاوتریمازول رو باید همه ی اپلیکاتور رو پر کنم و تخلیه کنم داخل؟ در ضمن من فقط یک چهارم اپلیکاتور رو وارد می کنم داخل درسته؟
اره ماه جون منم به دوترم همینو میگم که بابا ترشح سبز میگن باکتریه ولی میگه نه همینو استفاده کن مترونیدازول خطر داره دیگه نمی دونم چی کار کنم؟
2706