2737
2734
عنوان

کسی برای بچه اش شن جادویی خریده

560 بازدید | 16 پست
سلام دوستان.کسی برای بچه اش از طریق تبلیغات ماهواره شن جادویی خریده؟پسر من میخاد.مغازه پرسیدم 30 تومنه.ولی با اونی که توی ماهواره تبلیغ میکنه فرق داره.3 رنگه و یسری وسایل برای ساختن.
کثیف کاری نداره؟؟
اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من بغل مغازه شوهرم میفروشه 25تومن شنش سفته افتضاحه ولی یه موردبود70تومن اره اووون خوب بودنرم بود بحرحال واسه بازی بایدبه چیزی زیرشون پهن کنی بزاری بازی کنن اگه بچت ازاوناس که ریخت وپاش زیادمیکنه نخری بهتره
خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه
2738
ولی من خیلی دوست داشتم . تنها بدی که داره اینه که مقدار شن کمه و مثل ماهواره نمیتونی قلعه های بزرگ بسازی

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

کثیف کاری که نداره . اگر ریخت روی زمین راحت برداشته میشه . مثل خمیر نیست که بعد بازی 2 ساعت صابون بزنی تا از دستت پاک بشه . ضمن اینکه وقتی خیلی ورز بدی و گرمش کنی یه حالت کش دار پیدا میکنه و موقع ریختن خیلی کیف میده

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

اشنامون واسه بچش خرید شن ریخت رو فرش جمع نمیشد هر کاری کردن مجبور شدن فرشو بندازن خخخ
ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺗــﺎﺳـﻒ، .... ﺑـﺮﺍﯼ ﺗﻤـﺎﻡ ﮐﺴﺎﻧــﯽ ﮐـﻪ..... ﺑـﺎ ﭼﺸﻢ ﻫﺎﯾﺸﺎﻥ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻣﯿـﮑﻨﻨــﺪ ..... ﺣـﺲ ﻧﻤﯿـــﮑﻨﻨـــﺪ..... ﻧﻤـﯽ ﺷﻨﻮﻧــــﺪ..... نمیچشــــند ...... ﻓﻘـﻂ ﻣﯿﺒﯿﻨﻨﺪ ﻭ ﻣﺘﻬـﻢ ﻣﯽ ﮐﻨﻨــﺪ! خدایـــا ...... به آدم هایت بیاموز...... تــــو خدایــــی نه آن ها ...... دســـت از خدایی کردنـــشــان بردارند..
2706