2737
2734
5 هفته و 3 روزمه دیشب ی لک قهوه ای دیدم خیلی کوچیک صبح رفتم دکتر شیاف سلکوژست و قرص ایزوپرین دادن وقتی رسیدم خونه یهویی ی مقدار خون تیره ازم اومد بیرون بعدش شیاف و قرص و استفاده کردم ی نوار گذاشتم که پر نشد ولی ازم خون اومدخوابیدم و الان ک بیدلر شدم دیدم قطع شده خیلی روحیه ام داغونه و خودمو باختم حتی میترسم برم دسشویی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نگران نباش عزیزم. من خواهرم وقتی باردار بود لکه خونی هم داشت. اما خدا رو شهر الان پسرش 5 سالشه ماشالله. نگران نباش و فقط استراحت کن و به خدا توکل کن. اسنرس خودش سمه
عزیزم می دونم چه حالی هستی دوبار سقط داشتم تمام سایت نی نی سایت رو زیر و رو کردم چشم امیدم به کسایی بود که می گفتن ما لک داشتیم ولی بچمون موند ولی من متاسفانه آخرش شدم جز گروه کسانی که سقط کردند....خدایا این لحظات خیلی سخته جن گ بین امید و ناامیدی هست....عزیزم خودت رو بده به دست خدا....هرچی اون بخواد میشه...خدا بهت صبر بده

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

البته تو بارداری آخر من ساک خالی کوچیک داشتم با بتای خیلی خیلی پایین هیچ نطقه امیدی نبود....ولی خدا بزرگتر از همه چی هست اون بخواد بچت می مونه

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

2706