2726
در مورد بارداری اگه توصیه مادربزرگی دارید اینجا بنویسید مرسی
من به تجربه بهم ثابت شده که گفته های قدیمیها خیلی وقتها راهگشاتره.

یک صبحدم ز گلستان گذشته ای
شبنم هنوز بر رخ گل آب میزند
من کلا به روش قدیمی ها و حرفاشون بیشتر اعتقاد دارم
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
من مادر بزرگ ندارم و همیشه هم این حسرت به دلم هست که مادربزرگ پدریم نموند که نی نی منو ببینه چون همیشه میگفت بچه تو برام یه چیز دیگه است اخه خودش منو بزرگ کرده بود میگفت دوست دارم بچه ات رو هم خودم بزرگ کنم که نشد ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مامان بزرگ شوشو همش میگه تا میتونی تو بارداری خودتو بپوشون تا بارداریت جلب توجه نکنه مردم چشم میزنن

یه جمله هم همش میگه که : زن حامله را باید 7 بار از سر سفره بلند کرد تا تحرک داشته باشه
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا جبـــــــــــــران همــــــــــــه نداشـــــــــــــــــــــته های منـــــــــــــــــه
من که مادر بزرگ نداشتم

اما مادر شوهرم سنش زیاده و بعضی حرفهاش در مورد بارداری من درست بود

مثلا : تو هفته ی 38 بودم و شکمم سفت شده بود و مادر شوهرم می گفت همین روزها زایمان می کنی ولی من می خندیدم و همون هفته کیسه ابم پاره شد و سزارین شدم .
مامان بزرگ من همش اینو بهم میگه نمیدونه من دنبال بچه هستم اما خدا بهم نداده همش میگه ننه بذار یه سرگرمی بیاد تو خونت....خونتو گرم میکنه.بچه خیلی خوبه......خلاصه داغ دل منو تازه میکنه و بس...
لایکککککککککککککککککککککککککک برای همه دوستای خوبم
آفرین بازهم بنویسید
یکی بیاد منو هفت بار از پای نینیسایت بلند کنه.
یک صبحدم ز گلستان گذشته ای
شبنم هنوز بر رخ گل آب میزند
بعد از اینکه زایمان کردید حتما تا 2 ماه خودتونو خوب بپوشونید یعنی لباسهای گرم حتی اگه توی بهار یا تابستون بودید چون قیدیمی ها می گن بدن زن حامله باز شده و همه مفاصل و استخونهاش هوا می کشه من خودم به عینه دیدم که اینهایی که لباس آستین کوتاه می پوشن توی میانسالی دست درد می گیرن.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
راستی ما یه رسم هم داریم که وقتی مهمون میاد خونه نمی زاریم بیاد بالا سر نوزاد یعنی قبل از اینکه بیاد تو بچه رو بلند می کنیم توی بغل.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
2706