2737
2734
هفت هفته هستم,یک ساک و دوجنین دارم,صداى قلب هر دوشون رو شنیدم شکرخدا. ولى خب هفته ى پیش لک دیدم و استراحتم. سونو هم گفت پشت ساک خونریزى هست,استراحت کن تا جذب بشه.
زندگی هیچگاه به بن بست نمیرسد،خدا که باشد هر معجزه ای ممکن است...میشه برای حاجتم صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمدو آل محمد،ممنون خدایا شکرت دارم مامان میشم...
مبارک باشه....گذروندنش با بارداریای دیگه فرق چندانی نداره
خدای مهربون لطف کرد و به جای فرشته قبلیم یه فرشته دیگه تو دلم گزاشت.هزار بار شکرش.ممنون میشم واسه سلامتی هر جوری که صلاح میدونید دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی
عه فرناز شمایی؟بسلامتی باردار شدیمبارک باشه...ساید منو نشناسی ولی تو سرچایی که تو اقدامام داشتم شمارو زیاد دیدم و در جریان کارات بودم.خیلی خوشحال شدم برات...هماتومه دیگه.زیاد مهم نیس من و خاهرمم داشتیم.استراحت کن حله ایشالا
خدای مهربون لطف کرد و به جای فرشته قبلیم یه فرشته دیگه تو دلم گزاشت.هزار بار شکرش.ممنون میشم واسه سلامتی هر جوری که صلاح میدونید دعا کنید
2738
وای خوش به حالت
پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
مرسى از همتون ولى دپرس شدم سخته دوقلو بازدار بودن,من فقط 50 کیلوام و نمیتونم زیاد غذا بخورم,کلا پرخور نیستم تازه کارمندم حالا یکماه مرخصى گرفتم و استراحت میکنم فعلا
زندگی هیچگاه به بن بست نمیرسد،خدا که باشد هر معجزه ای ممکن است...میشه برای حاجتم صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمدو آل محمد،ممنون خدایا شکرت دارم مامان میشم...
مرسى قطاب جون ممنون فندوق جون من آى وى اف کردم,یک جنین انتقال دادم ولى تو رحم تقسیم سلولى کردن و دوتا شدن شیطونا
عزیزم شما لک بینى نداشتى تو باردارى دوقلویى ؟ مامان دختر خوشگلا
2706