2737
2734
سلام دوستان..شبتون بخیر..خانوما من تازه وارد هفته 22 بارداری شدم و اصلا تو بارداری کندر نخوردم ولی از تجربیات اطرافیانم مطمئنم رو ذهن بچه تاثیر مثبت داره به نظرتون الان بخورم ضرر داره؟ هر چی تو سایت ها میخونم چیزهای مختلف نوشته کسی تجربه داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه مناطق خشک زندگی میکنی ک اصلا نباس کندر بخوری.ولی خودم با اینکه شمال هستم هم نخوردم.خب بعد تولدش هم خیلی فاکتورخای زیادی واسه افزایش هوش هست.به نظرم ریسکه.
حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
سارا...مگه اسیدفولیک سه ماهگی قطع میشه؟اخه من تا آخرش میخوردم
حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2738
من توصیه نمیکنم بخوریا، ولی من هفته آخر ماه سوم فقط خوردم. روزی اندازه یه عدس. دخترم ماشاالله خیلی باهوشه. شایدم از اون نبوده به مامانش کشیده ولی الان فکر کنم دیره. بازم از بچه ها بپرس. تونستی از دکترت بپرس.
دخترکم همه دنیای منی...خدایا شکرت
2706