2733
2739
با درود خدمت کاربران گرامی, این تاپیک جهت تبادل نظر, پرسش و پاسخ و همچنین پیشنهادات و انتقادات شما در مورد پروژه داستان سرایی دنیای رنگین ایجاد شده. لطفا فقط در این تاپیک برای ما پیغام بگذارید. متشکرم
آدرس ایمیل دنیای رنگین rangin@ninisite.com
یعنی این که کودکان با فانتزی و خلاقیت خودشون داستان بگن. http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1500446&T=%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7%DB%8C_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C%D9%86_%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87_%D8%AF%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86_%D8%B3%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C_%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86_ لینک توضیحات در مورد شرکت کودکان در این طرح.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
نی نی سایت, یک سایت مربوط به خانواده هست. ما تصمیم گرفتیم که کار فرهنگی با کودکان شروع کنیم و فضایی را به کودکان اختصاص بدیم تا بتونن استعداد و توانایی خودشون را در زمینه داستان سرایی به نمایش بگذارن. ما می خواهیم یک تاپیک از مجموعه داستانهایی داشته باشیم که از زبان خود کودکان برای کودکان گفته میشه.
سلام بله عزیزم لطفا بنویسین و برای ما به آدرس rangin@ninisite.com بفرستید. عکس از کوچولوتون , همراه یک نقاشی از داستانش که خودش کشیده را هم اگر دوست دارید میتونید بفرستید که ما با هم انتشار بدیم. فقط اسم و سنش را فراموش نکنید لطفا.
2740
هاچیکو جان این پروژه مربوط به داستان سرایی کودکان هست. یعنی خود بچه ها داستان میگن. داستانهایی که احتمالا فقط از قوه تخیل کودکانشون ساخته شده. اگر فرزند شما شعری گفته میتونید برای من بفرستید. با کمال میل توی تاپیک میگذارم.
دوستان موضوع این ماه پاییزه. یعنی کودکان شما تا آخر آذر ماه وقت دارن که یک داستان که توش پاییز وجود داشته باشه یا در مورد پاییز یا المنتهایی که در پاییز وجود داره برای ما بفرستن... المنتهایی مثل باران, تگرگ, مه, برگریزان و ..... هر چیزی که مربوط به پاییز و طبیعت پاییزی و یا کارهایی که توی پاییز انجام میدیم بشه. عکس و اسم و سن کوچولوتونو همراه داستانهاشون برامون بفرستید تا به نام خودشون ثبت بشه.
ملودی جان این داستان ها قراره توی تاپیکی که خانم تهرانی ایجاد کردن و من آدرسش را هم بالا گذاشتم انتشار پیدا کنن. اگر استقبال از این پروژه خوب باشه و تعداد داستانهای ارسال شده زیاد باشه احتمال داره این داستانها به صورت داستان صوتی (با صدای خود کودکان) تولید بشه. داستانهای صوتی در کانال تلگــ رام نی نی سایت پخش خواهد شد. منتهی اولین قدهامون فعلا ثبت داستانها به صورت نوشتاری در تاپیک مربوطه هست.
نوشتاری خیلی سخته چون بچه ها وقتی یه قصه از تخیل خودشون میگن کلمات و جمله های عجیبی میسازن که وقتی از زبان خودشون شنیده میشه جالبه اما وقتی به تحریر درمیان گاهی زیاد جالب نمیشن. فایل صوتی که با صدای شیرین بچه باشه خیلی زیباتر و تاثیر گذار تر هست