2737
2734
عنوان

بارداری موقع مصرف زلفت (سرترالین)

22328 بازدید | 77 پست
دوستان سلام تا حالا پیش اومده خودتون یا کسی از نزدیکانتون موقع مصرف قرص زلفت (سرترالین) باردار بشه ؟؟؟ اگر جوابتون مثبت هستش آیا پزشک سریعا دستور قطع مصرف داده ؟ یا به مرور کم کرده؟ خیلی به راخنماییتون احتیاج دارم. ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خوردن سرترالین توی بارداری اشکالی نداره..میشه توی بارداری هم مصرف بشه مشکلی واسه جنین پیش نمیاد..ولی خوب بازم با دکتر باید مشورت بشه..سرترالین همون قرصیه که مال افسردگیه
2728
2738
ممنونم از همگ شما بله من برای پنیک و استرس و افسردگی مصرف می کنم خیلی هم راضی هستم و واقعا نجاتم داد ولی هنوز بچه ندارم و دیگه شوهرم داره از این قضیه افسرده میشه.چون 9 ساله ازدواج کردم دکترم می گفت سرترالین یا زلفت رو نباید موقع بارداری استفاده کنی و برای بچه ضرر داره حالا موندم چیکار کنم. از طرفی می دونم با اومدن بچه خیلی خیلی روحیه من و شوهرم عوض میشه مستاصل موندم
کسی خورده تو بارداری که بچش کاملن سالمه اخه منه بدبخت تو هفته های اول بارداری خورده بودم بعد قطع کردم بعد جنین دچار مشکل کلیه شد که سقط شد دکتر می گه اتفاقیه ولی من می گم ازونه
خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
2706