2733
2734
عنوان

نی نی تپل مپل میخواین؟!

986 بازدید | 11 پست
نمیدونم چرا یهو به ذهنم رسید این تایپیکو بزنم حرف حسابم اینه که عزیز دلای من بچه تپل زوری هیچ خوبیی نداره بچه اگه خودش تپل شد شد,اگه بخوای به زور تپلش کنی اون دیگه فردا بزرگ شه هزارو یک مریضی داره من پسرم هشت ماهشه وقتی به غذا افتاد(از چهار ماهگی شروع کردم که تپل بشه),انقد میدادم میخورد که مثلا تپل شه,کره بدم سرلاک بدم اینوبدم اونو بدم شاید باورتون نشه.ولی فقط رو بچه فشار میاوردم و ببخشید تعداد دفعش زیاد شده بود یکم تو نت گشتم و از مریضی بچه ها خوندم یکم با دکتر حرف زدم فهمیدم بچه ی من همینه,باهمین میزان رشد حالا این همه مرد لاغر توجامعه,خیلی هم جذابتر از مردای شکم گندن(توهین به مردای چاق نباشه این حرفم کاملامشهوده) والبته زنای لاغر... خلاصه الان با خیال راحت بچمو تغذیه میکنم,نه رو اون زور میاد نه خودم یه سره دنبال غذام,و صد البته خیالم اسوده تره.بچم وزن معمولشو میگیره (البته وزنی که دکتر ازش راضیه) پس گور بابای مردم بگن بچه لاغره کوچیکه ریزه,من میگم شما ناراحتی نگاش.نکن والا به خدا... فردا همین ادمابهش میگن چاقی رژیم بگیر .قلبت مریضه از بس چاقی, از بس خوردی داری میترکی ... ببخشید طولانی شد, فقط اومدم بگم دنبال چاق کردن زوری بچه بخاطر حرف مردم نباشین تروخدا... فقط بگین شکر شکر شکر بخاطر بچه ی سالمو باهوشم ,والسلام شبتون خوش
گیرم که باخته ام !!! اما کسی جرات ندارد به من دست بزند یا از صفحه بازی بیرونم بیندازد . شوخی که نیست , من شاه شطرنجم !!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دقیقا همه ب دختر من میگن چقد ریزه میزه س درحالی و بانمودارش پیش میره خبذچی بگم.بهشون
برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم
2738
من بچم ۱۶ روزشه وزنش موقع تولد ۲و ۹۰۰ گرم بود حالا ۳ و صد گرمه ولی همه میگن ریزه و رشد نداره حتی بهداشت گفت خوب نیست استرس شدید گرفتم نکنه بچم رشد،نکنه بردیم دکتر شیر خشک تجویز کرد که بدم 😔😔😔😔
واقعا زیباست این جمله(به خدا اعتماد کن گاهی بهترین هارا بعداز تلخ ترین تجربه ها به تو میدهد تا قدر زیباترین چیزهایی که به دست آوردی را بدانی)😚😚😚
حرف مردم که هیچ از وقتی زایمان کردم زنی تو فامیل نمونده که سینه هامو چک نکرد همه هم میگن شیر نداری شیرت آبه نمیخوری بخدا ناراحتی معده گرفتم از بس چپوندم توش خو شیرم کمه چکار کنم
واقعا زیباست این جمله(به خدا اعتماد کن گاهی بهترین هارا بعداز تلخ ترین تجربه ها به تو میدهد تا قدر زیباترین چیزهایی که به دست آوردی را بدانی)😚😚😚
حرف مردم که هیچ از وقتی زایمان کردم زنی تو فامیل نمونده که سینه هامو چک نکرد همه هم میگن شیر نداری شیرت آبه نمیخوری بخدا ناراحتی معده گرفتم از بس چپوندم توش خو شیرم کمه چکار کنم
قابل توجه مامانهای محترم" شیر آپتامیل خارجی 1.2.3.4.(ساخت هلند) ،آپتامیل اچ آ جهت بچه های حساس به پروتئین گاوی، شیر نان ، سیمیلاک و هومانا و... با بهترین کیفیت ، تهیه شده از داروخانه های کشور کویت و امارات با تضمین قیمت و کیفیت و با وزن 900 گرم عرضه می گردد تلفن و تلگ رام جهت اخذ سفارش و مشاوره:09190212993
فروش انواع شیر و سرلاکهای خارجی ، تهیه شده از داروخانه های کشورهای عربی کانال نی نی فود در تلگ رام و اینستا : ninifod@