2737
2734
سلام روز همگی به خیر ما برای مسابقه عکس آبان ماه یک موضوعی طرح کردیم که عمومی باشه و محدودیت نداشته باشه اما علی رغم تصورمون استقبال زیادی نداشتیم. موضوع مسابقه عکس: خانه پاکیزه من حالا سوال اینجاست که خانمهای کدبانو و باسلیقه چرا استقبال نمی کنند از مسابقه این هم لینک مسابقه هست: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1489242&T=%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87_%D8%B9%DA%A9%D8%B3_%D8%A2%D8%A8%D8%A7%D9%86_%D9%85%D8%A7%D9%87_&postID=57485165
اخه خانوم تهرانی شناخته میشیم از خونه هامون درواقع بهتره تو امضامونم تبلیغ کنیم که دیگه کاملا شناخته میشیم
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خانوم تهرانی چرا با اونایی که تخلف میکنن برخورد نمیکنین؟؟یکی از دلایلش اینه چون دیگه خیلی خسته شدن هر بار یه عده خلاف قوانین عمل میکنن یکی دیگه از دلایلش هم اینه که جوایز سری های قبل انگار خیلی دیر رسیده به دست برنده ها بچه ها رغبت نمیکنن شرکت کنن
مامی 88 عزیز من موارد تخلف رو به کاربرهای متخلف گوشزد میکنم. در خصوص جوایز هم خب ببینید یک پروسه ای داره باید طی بشه. شاید بعضی وقتها جوایز دیر برسه دست برندها اما همیشه رسیده و بد قولی هم نکردیم. اما این ربطی نداره که موضوع به این خوبی رو از دست بدید
2738
نه خانوم تهرانی پاکیزست تازه نباشم بلاخره یک بار تمیز شده عکس یادگاری گرفتن ازش 😁😁ولی مشکل همون شناسایی هست چشم شرکت میکنیم👍👍👍
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2706