2737
2734
عنوان

روروک بچه روتنبل میکنه عایا؟؟؟؟؟

32 بازدید | 23 پست
دخترمن دوروزدیگه هشت ماهش تموم میشه میشینه تقریبا غلت هم میزنه اماسیته خیزنمیره.ولی توی روروءکهمه جاروازپادرمیاره حالاجاری خواهرم دیده دخترمومیگه ازبس گذاشتی باروروءک رفته تنبل شده دیگه چهاردست وپانمیره احتمللاهم دیرراه بیفته چون بهش عادت کرده شمابچه هاتون تنبل شدن؟؟؟
ایران وطن ماست کوروش پدرماست.....روانت شادپدر,بزرگ ایران زمین عاشقانه میستایمت...........
نه . ربطی نداره . من پسرمو از ۶ ماه میذاشتم گهگاهی
سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اتفاقا زرنگ میکنه بچه هایی که زیاد توو رورویک میشینن خیلی زود راه میفتن،چهاردست وپا رفتن اصلا مهم نیست که
خوشبختی یعنی من و شوهرمو پسرم ,خدای شکرت کارن کوچولوم سالم اومد بغلم،خدایاخودت مواظبش باش
2738
هر بچه ای یه جوره .‌بی خیال حرف مردم . من پسرم دیر سینه خیز و چار دس و پا رفت اما قبل از یه سالگی را رفت ..
سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄
نهال جان میگه دخترخواهرم عادت به روروک کرده بردزورش میومدراه بره توهم ازش بگیرروروکو
ایران وطن ماست کوروش پدرماست.....روانت شادپدر,بزرگ ایران زمین عاشقانه میستایمت...........
2706