2733
2734
عنوان

اون هایی پسر میخواید بیاید با هم همفکری کنیم ؟؟؟؟؟؟ فور ی!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1012311 بازدید | 2404 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شادی جون اونجوری خیلی سخته من یه مدت پاهامو بالا می گرفتم باور کن صبحها کمر درد می گرفتم

یکی می گفت دکترش گفته همون بالشتک کافیه ........... اگه این اسپرم بخواد بره میره نمی دونم چرا برای ما انقدر بازی در میاره
شادی جونم آخه تو از این کارها کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2728
الی جون من 10 آبان پریود شدم دکترم گفت روز 23 آبان میری واسه سونو

تازه هنوز تخمک بطور کامل آزاد نشده بود

گفت امشب و 2 شب بعدهم اقدام کنم

شوشو که فهمید دعوام کرد و گفت چرا جمعه شب اقدام کردیم هنوز که تخمکی آزاد نشده (خودش اصرار داشت که جمعه شب اینکارو بکنیم ) فکر میکرد زمان ازدستمون میره

منم گفتم هرچی خدا بخواد

2740
شوهر من از کاندوم بشدت متنفر بود و خودمن هم زیاد راضی نبودم ولی بچه ها، کاندوم باعث شد مشکل زودانزالی شوشو کمی بهتر بشه . واینکه با من بیشتر راه بیاد و نوازشم کنه حداقل یکربع.

و قرصهای ویتامین ای و زینک هم خیلی بهش کمک کرد
بچه ها خوردن ترشی و مخصوصا"‌ماست خیلی در زودانزالی موثره شوهر من روزی نیم کیلو صبح و شب ماست میخرد و خدارو شکر سه چهر ماهییه گذاشته کنار.

بچه ها امشب شو شو نیست و مامان و آبجی میان خونمون شب شام و بعدهم نگهشون میدارم . شام چی بپزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها آدم باردار میشه چقدر عزیز میشه . امروز آقای پدر صبحونه مفصلی بهم داد چه حالی کردم!!!!11
2706