2726
سلام بچه ها دخترم پنج ماهه هس میگن برم گوش هاشو سوراخ کنم میترسم دو دل هستم میگم بزارم بزرگ شد خودش تصمیم بگیره ی دلم هم میگه بزرگ بشه چهار پنج ساله یهو دلش بخواد گوشواره داشته باشه بیشتر اذیت میشه
من گذاشتم آگه خودش خواست براش سوراخ کنم. ..تو۳_۴سالگی معمولاهوس میکنن. ...دیگه خیلی هم راحت شده فرتی سوراخ میزنن
    باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزالان ببری به نظرمن بهتره چون کوچیکه ونمیترسه!! ولی بزرگ بشه ممکنه بترسه ونزاره!!
میترسم روزی برسدکه غارت بیت المال وفقروفلاکت درجامعه عادی شودوموضوع حساس جامعه بشود دوتارموی زنان... که زیرروسری است یابیرون آن **آیت الله طالقانی
2728
من که سوراخ نکردم قصدشو هم ندارم، اوایل همه گیر میدادن ولی چون دیدن بی فایدس دیگه بی خیال شدن
حس ششم هیچ زنی اشتباه نمیگه، پس اگه فکر میکنی حِست اشتباهه، بدون که سخت در اشتباهی
دختر من سه سالش شد،خودش همش گوش بچه ها رو میدید میگفت منم گوشواره میخوام،منم بردم براش سوراخ کردم،اگه با حسرت گوشواره بچه هارو نگاه نمیکرد به این زودیا براش سوراخ نمیکردم.
2706