2703
2716
عنوان

jتعیین جنسیت به روش iui va ivf??!!!

21558 بازدید | 54 پست
سلام دوستان میخوام بدونم تعیین جنسیت قطعی به این روشها کسی سراغ داره که هزینه اش چقدره؟؟؟؟آیا برا جنین ضرر داره یا نه آیا عوارضی داره خیلی نگرانم و مردد که این کارو انجام بدم یا نه از یه طرف هم از خدا میترسم بهم بگین چیکار کنم تو رو خدا کمک کنین؟؟؟؟
سلام
برخی دوستان سایت گفتند که حدود 2 میلیون علاوه بر هزینه عمل باید بدی تا جنسیت را تعیین کنند

این که برای جنین ضرر داره باید بگم نه . اصلا این طور نیست . من خودم با آی وی اف بچه دار شدم و هیچ مشکلی نداره . تو برنامه تلویزیونی هم خانم دکتری در این مورد صحبت کرد و گفت اتفاقا بچه هایی که از این روش به دنیا میان نسبت به بچه های دیگه از سلامت بیشتری برخوردار هستند .

من که برای نی نی دومم حتما این کار را خواهم کرد . تصمیم با خودتونه

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

من ivf کردم ولی نه به این منظور....... بنظرم از بدترین و پرعوارض ترین کارای پزشکیه... اولیش داروهای هورمونی وحشتناکیه که این دکترای از خدا بی خبر مثل نقل و نبات بهت میدن

خانم یعنی انقدر برات مهمه که بچه چی باشه؟ یا تحت فشاری؟ زبونم لال مگه جای خدا نشستی و میدونی که کدوم یکیش بهتره؟ به خودت و خواهر برادرات نگاه کن واقعا میشه گفت پسر سرنوشت بهتری برای خودش و اطرافیانش رقم میزنه یا دختر؟ میشه گفت؟

بنظرم کلا دورشو خط بکش
من سال 86 عمل کردم با حواشیش نزدیک 3 میلیون شد و بی نتیجه
زمستان است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عطی خانوم قرار نیس توهین کنین خدا شما رو هدایت کنه من نگفتم بیاین برام دعا کنین به شما هم مربوط نیست !!!!من این روش رو که میگم روش اریکسون هس نه ای یو ای و ای وی اف من شدیدا از طرف خانواده همسرم و خود همسرم تحت فشارم من یه دخمل ناز مثل دسته گل دارم خدا رو هم هزاران بار شاکرم از اونجایی که شوشو تک پسره و 6 تا خواهر شوهر دارم و پدر شوهرم هم تک پسره براشون خیلی مهمه من اصلا برام مهم نیش اتفاقا عاشق دخترم فقط خواستم نظر دوستان مهربونم رو بدونم نه اینکه بیاین توهین کنین هیچ کس از شرایط زندگی هیچ کس خبر نداره!!!!!
آذین جون فک کنم اون دکتره تو تلوزیون چرند گفته.کلی به حرفش خندیدم.طبیعیه اینو بگه .خوب خواسته کارشو تبلیغ کنه.
اولا چون بچه های آی وی افی هنوز همشون کودکن و هنوز همه ی عوارض ممکنه خودشو نشون نداده باشه
چه بسا بعضی عوارض در بزرگسالی نمایان بشه.تو چه میدونی شاید بچت از اینی که الان هست میتونست باهوش تر باشه و نیست.
دوما از کی تا حالا روش دکترها اونم با دستکاری تخمک و اسپرم از روش طبیعی و خدادای بدن که در حقیقت همون کار خداست بهتر شده.
2714
خاتون گلی عزیز سلام
من برات دعوتنامه می فرستم توی کلوپ خودمون عزیزم
ما اونجا برای تعیین جنسیت پسر داریم تلاش می کنیم و خیلی هم به لطف خدا امیدواریم
اونجا چند تا از بچه ها از روشهای آزمایشگاهی هم استفاده کردند البته ما ابتدای راهیم ولی بیا اونجا بهتر راهنمایی میشی

ببین برای IVF الان حدود 5 میلیون هزینه میشه ولی تعیین جنسیت و سالم بودن فرزندت 100 درصد هستش به امید خدا فقط احتمال حاملگی میگن 30 تا 40 درصده ولی شما که یک بار باردار شده بودی این احتمال بیشتره
IUI هم حدود 200 هزار تومن هزینه داره اونم به همین ترتیب 30 الی 40 درصد احتمال حاملگی داره و 85 درصد به بالا جنس مورد نظر

اگر خیلی تحت فشاری IVF خیلی بهتره چون مطمئن تره

اصلا نگران نباش .. درسته بچه خوب خوبه ولی هر کس یه جنسی رو دوست داره یا مجبوره داشته باشه بالاخره شما هم شوهرت تک پسره معلومه که نی نی پسر بخوان پس توکل کن به خدا و شروع کن به حرف های نا امید کننده هم گوش نده.
عزیزان برای تعیین جنسیت حتما از روشهای صد در صدی استفاده کنید. مثل من خام این آی یو آی و مخصوصا تغذیه نشید. مخصوصا شماها که دختر تو خانواده تون زیاده مطمئن باشید جز با آی وی اف نتیجه نم یگیرید و نتیجش بچه ای میشه که تا مدتها ازش متنفر خواهید بود. به این چرندیات دلتون رو خوش نکنید که دختر بهتره و نمی دونم خدا بهتر می دونه یا همون بچه شیرین تر میشه و این مزخرفات. خودتون رو گول نزنید و فقط رش صد درصدی رو انجام بدید تا مثل من بدبخت و خاک تو سر نشید.
وای میترا حالم داره بهم میخوره از حرفات خیلی نفرت انگیزی مگ تو خودت دختر نیستی مگ چیکار کردی با پدر و مادرت ک الان اینجوری فکر میکنی
خدايا شكرت ك هميشه هوامو داري ي بار ديگ عظمت و محبتتو نشونم دادي
میترابدترین مصیبت تو دنیا وجود آدمایی مثل تو هست که خودت مایه ننگ جنس مونث هستی. صدرصد تنها فکری که به ذهنم میرسه اینه که مادر نیستی و دروغ میگی هیچ مادری درمورد بچش اینطوری حرف نمیزنه اگر جز استثناها هستی که خداروشکر داره نسل آدمایی با طرز فکر شما داره منقرض میشه. متاسفم که طرز فکر اعراب جاهلیت رو داری و هنوز تو گذشته ها موندی
2706