موضوع: jتعيين جنسيت به روش iui va ivf??!!! + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 2 مهمان
خاتون گلي پست ها : 532عضویت:1390/7/12
1390/9/15 - 12:07 صبح
سلام دوستان ميخوام بدونم تعيين جنسيت قطعي به اين روشها كسي سراغ داره كه هزينه اش چقدره؟؟؟؟آيا برا جنين ضرر داره يا نه آيا عوارضي داره خيلي نگرانم و مردد كه اين كارو انجام بدم يا نه از يه طرف هم از خدا ميترسم بهم بگين چيكار كنم تو رو خدا كمك كنين؟؟؟؟
azin پست ها : 4689عضویت:1389/8/6
1390/9/15 - 12:12 صبح
سلام
برخي دوستان سايت گفتند كه حدود 2 ميليون علاوه بر هزينه عمل بايد بدي تا جنسيت را تعيين كنند

اين كه براي جنين ضرر داره بايد بگم نه . اصلا اين طور نيست . من خودم با آي وي اف بچه دار شدم و هيچ مشكلي نداره . تو برنامه تلويزيوني هم خانم دكتري در اين مورد صحبت كرد و گفت اتفاقا بچه هايي كه از اين روش به دنيا ميان نسبت به بچه هاي ديگه از سلامت بيشتري برخوردار هستند .

من كه براي ني ني دومم حتما اين كار را خواهم كرد . تصميم با خودتونه
خدايا... هركس... بيادم هست بيادش باش كنارم نيست كنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش
سارا مامي آوا پست ها : 1434عضویت:1390/3/15
1390/9/15 - 12:14 صبح
من ivf كردم ولي نه به اين منظور....... بنظرم از بدترين و پرعوارض ترين كاراي پزشكيه... اوليش داروهاي هورموني وحشتناكيه كه اين دكتراي از خدا بي خبر مثل نقل و نبات بهت ميدن

خانم يعني انقدر برات مهمه كه بچه چي باشه؟ يا تحت فشاري؟ زبونم لال مگه جاي خدا نشستي و ميدوني كه كدوم يكيش بهتره؟ به خودت و خواهر برادرات نگاه كن واقعا ميشه گفت پسر سرنوشت بهتري براي خودش و اطرافيانش رقم ميزنه يا دختر؟ ميشه گفت؟

بنظرم كلا دورشو خط بكش
من سال 86 عمل كردم با حواشيش نزديك 3 ميليون شد و بي نتيجه
زمستان است
عطى(مامان مهتاب) پست ها : 4018عضویت:1390/8/24
1390/9/15 - 12:25 صبح
خاتون خدا هدايتتون كنه
امين
خاتون گلي پست ها : 532عضویت:1390/7/12
1390/9/15 - 12:44 صبح
عطي خانوم قرار نيس توهين كنين خدا شما رو هدايت كنه من نگفتم بياين برام دعا كنين به شما هم مربوط نيست !!!!من اين روش رو كه ميگم روش اريكسون هس نه اي يو اي و اي وي اف من شديدا از طرف خانواده همسرم و خود همسرم تحت فشارم من يه دخمل ناز مثل دسته گل دارم خدا رو هم هزاران بار شاكرم از اونجايي كه شوشو تك پسره و 6 تا خواهر شوهر دارم و پدر شوهرم هم تك پسره براشون خيلي مهمه من اصلا برام مهم نيش اتفاقا عاشق دخترم فقط خواستم نظر دوستان مهربونم رو بدونم نه اينكه بياين توهين كنين هيچ كس از شرايط زندگي هيچ كس خبر نداره!!!!!
**آدينه** پست ها : 20388عضویت:1390/8/9
1390/9/15 - 12:48 صبح
علم بيشرفت كرده كه در خدمت بشر باشه،اكه خدا نميخواست هيج وقت اين بيشرفت حاصل نميشد
چشم و چراغ خونمون 14 مرداد به دنیا اومد.خدا رو هزاران بار شکر       مبارک باشه :)
nini پست ها : 1075عضویت:1390/1/18
1390/9/15 - 1:53 صبح
ishala ye pesare salemo saleh giret biad.
(يه مامان) پست ها : 17465عضویت:1387/11/13
1390/9/15 - 2:34 صبح
آذين جون فك كنم اون دكتره تو تلوزيون چرند گفته.كلي به حرفش خنديدم.طبيعيه اينو بگه .خوب خواسته كارشو تبليغ كنه.
اولا چون بچه هاي آي وي افي هنوز همشون كودكن و هنوز همه ي عوارض ممكنه خودشو نشون نداده باشه
چه بسا بعضي عوارض در بزرگسالي نمايان بشه.تو چه ميدوني شايد بچت از ايني كه الان هست ميتونست باهوش تر باشه و نيست.
دوما از كي تا حالا روش دكترها اونم با دستكاري تخمك و اسپرم از روش طبيعي و خداداي بدن كه در حقيقت همون كار خداست بهتر شده.
پسرم عاشقت شدم نیومدی هنوز ولی پاره ای از قلبم شدی.به امید دیدار نفسم.
عزیز دلم خوش اومدی به دل مامان.دوستت دارم       فقط 9 هفته و 0 روز به تولد محمد رضای عزیزم باقی مونده !
aseman 2 پست ها : 768عضویت:1389/12/7
1390/9/16 - 10:26 صبح
خاتون گلي عزيز سلام
من برات دعوتنامه مي فرستم توي كلوپ خودمون عزيزم
ما اونجا براي تعيين جنسيت پسر داريم تلاش مي كنيم و خيلي هم به لطف خدا اميدواريم
اونجا چند تا از بچه ها از روشهاي آزمايشگاهي هم استفاده كردند البته ما ابتداي راهيم ولي بيا اونجا بهتر راهنمايي ميشي

ببين براي IVF الان حدود 5 ميليون هزينه ميشه ولي تعيين جنسيت و سالم بودن فرزندت 100 درصد هستش به اميد خدا فقط احتمال حاملگي ميگن 30 تا 40 درصده ولي شما كه يك بار باردار شده بودي اين احتمال بيشتره
IUI هم حدود 200 هزار تومن هزينه داره اونم به همين ترتيب 30 الي 40 درصد احتمال حاملگي داره و 85 درصد به بالا جنس مورد نظر

اگر خيلي تحت فشاري IVF خيلي بهتره چون مطمئن تره

اصلا نگران نباش .. درسته بچه خوب خوبه ولي هر كس يه جنسي رو دوست داره يا مجبوره داشته باشه بالاخره شما هم شوهرت تك پسره معلومه كه ني ني پسر بخوان پس توكل كن به خدا و شروع كن به حرف هاي نا اميد كننده هم گوش نده.
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: