2703
2553
دخترملجبازه بعدازقطره آهن اگه شیرندم اونقدگریه میکنه تاکبودبشه
دوباره میسازمت وطن اگرچه باخشت جان خویش ستون به سقف تومیزنم اگرچه بااستخوان خویش........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
عزیزم لبنیات و کلا شیر باعث میشه که آهن جذب نشه و وقتی شما شیر و لبنیات میدی انگار که اصلا آهن بهش ندادی 2 ساعت قبل و 2 ساعت بعدش شیر نده
تو یه طوفان من جزیره... من ناپلئون تو دزیره...جز تو کی میتونست از من همه دنیامو بگیره...
2714
ببین روی قطره irovitنوشته after feedیعنی بعد از غذا.خوب نوزاد غذاش چیه شیره دیگه.بالاخره چه باید کرد؟
هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.