2410
2553
سلام به دوست جونیا، من خیلی زود بعد از عروسی ام باردار شدم الانم ماه های آخر هستم، تو فامیلامون چند نفر هستن که متاسفانه هنوز مامان نشدن و خیلی دوا درمون کردن، از جمله خاله ام ، یکی از جاری هام ، زن عموی شوهرم. همشونم از من بزرگترن، خدا شاهده هر سری اینا رو میبینم دلم میخواد از خجالت و ناراحتی بمیرم . کلی عذاب وجدان دارم که نکنه یه وقت با دیدن من باز یاد بچه بی افتن، هر سری هم میبینمشون بعد از اینکه میام خونه کلی گریه میکنم. به قران جیگرم برای منتظرا کبابه. همیشه هم اول از همه واسه منتظرا دعا میکنم ، مخصوصا وقتی نی نی تکون میخوره، ولی نمیدونم با این عذاب وجدان آزار دهنده چیکار کنم 😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
میشه یه خواهشی بکنم موقع تکون نی نی برا منم دعا کن شاید بی ربط باشه حرف ولی حس کردم مهربونی و ته دلت صافه
خالق من! مرا وسیله ای در دستانت قرار بده تا حامل عشق و شادمانی برای دیگران باشم و هرگاه به آنها خدمتی کردم فراموش نکنم که این دستان توست که به یاریشان شتافته …
2714
برای منم دعاکن درسته شوهرندارم ولی انقدر دل رحمی شایدمثل مریم مقدس دوقلوبیارم ب ارزوم برسم
ذهنیت ما تعیین میکنه روزمون چجوری بگذره👅 از پیله تنهاییت بیرون بیا😉 و از سختیهای پیش روت درس بگیر👌 همین سختیهاست که تو رو میسازه💓 پس امروز یه روز خوبه🐾 مگه اینکه با فکر دیروز خرابش کنی😜
نم نم جونم چشم عزیزم، اگر قابل باشم خیلی دعا میکنم واسه منتظرا. مونیکا جون به خدا خیلی اذیت میشم ، از این ناراحتم که نمیتونم کاری کنم براشون. قصد داشتم بعد از زایمان برم تخمک اهدایی بدم و رو مخ شوهرم رفتم اونم بره اسپرم اهدایی بده ولی این مرد اصلا راضی نمیشه که
قربونت عزیزم من منتظر نیستم یه حاجت دیگه دارم وقتی دیدم دلت اینهمه صافه گفتم که منم بین حاجتا دعا کنی انشالله همه به خواسته هاشون برسن شمام به سلامتی و خوشی زایمان کنی دوستم
خالق من! مرا وسیله ای در دستانت قرار بده تا حامل عشق و شادمانی برای دیگران باشم و هرگاه به آنها خدمتی کردم فراموش نکنم که این دستان توست که به یاریشان شتافته …
بخاطر قلب مهربونی هست که داری بهترین کار همون دعایی هست که می کنی این فکرها را نکن تو مقصر نیستی و شاید احساس درونی اون افراد واقعا اینی نیست که تو تصور می کنب
عزیزدلم اگر خاطرت موند برای من هم دعا کن محتاج دعام برای سلامتی و ازدواجم امیدوارم به راحتی و سلامتی نینیت دنیا بیاد و خیر همو ببینید
2706