2410
2553
عنوان

مسابقه عکس آبان ماه

65 بازدید | 211 پست
کاربران عزیز سلام

یک مسابقه هیجان انگیز دیگه این بار با همکاری دامستوس و نی نی سایت! با عنوان « خانه بهداشتی و پاکیزه من »

موضوع : خانه بهداشتی و پاکیزه من نظافت و پاکیزگی منزل برای تمام خانمهای با سلیقه از اهمیت خاصی برخورداره موضوع مسابقه این ماه رو اختصاص دادیم به پاکیزگی منزل. شما کاربر عزیز تصویر قسمتی از منزل خودتون رو که از پاکیزگی خاصی برخورداره برای ما ارسال کنید مهلت ارسال عکس از تاریخ 95/08/15 لغایت 95/09/06 می باشد. کاربران عزیز می توانند تا تاریخ 95/09/12 به عکسهای موردنظر رای دهند لینک ارسال عکس: http://photo.ninisite.com/default.aspx لطفا هنگام ارسال عکس، دسته بندی و رده بندی سنی را آزاد انتخاب کنید حامی این دوره :

اینستاگرام دامستوس

جوایز این دوره: تعداد 10 عدد کارت هدیه هر کدام به ارزش 100000هزار تومان

-لطفا هنگام ارسال عکس، دسته بندی و رده بندی سنی را آزاد انتخاب کنید

-شرکت کننده ها برای جذب رای، حق ایجاد تاپیک و نیز تبلیغ بین تاپیکها را ندارند در غیر اینصورت عکس آنها از مسابقه حذف می‌شود.

- به 8 نفر از عکسهای منتخب بر اساس رای کاربران جایزه اهدا می‌شود.

-به 2 نفر از کاربرانی که در مسابقه شرکت کرده و به عکس‌های موردنظر رای می‌دهند با قید قرعه جایزه تقدیم می‌گردد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام خانوم تهرانی عزیز
ممنون بابت زحمات شما
نکته ای که فراموش کردید اینه که عکسه با تگ نی نی سایت باشه
چون در. غیر اینصورت ممکنه بعضی کاربران با عکسایی که مال خودشون نیست شرکت کنن
https://basalam.com/yalda_khas1?client=app
2714
چه خوووب من تو مسابقه نیستم ولی سعی میکنم شرکت کنم
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
اینجا دیگه میدونه عمله،حالا همه تند تند برن به نظافت البته من اینجای مسابقه رو دوس دارم که رده سنی نداره و هشت نفری که تلاش کنن اول میشن نه مث سری های قبلی که خیلیا چون گروه سنیشون خلوت بود بالا اومدنو خیلی علیرغم تلاش زیاد ولی چون گروهشون شلوغ بود بالا نیومدن به هرحال مبارک همه اونایی که تلاش میکنن برا این مسابقه
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
چه حالی میده تنهایی تو تاپیک خخخخ راستی سما عکس پسرتو که نشونم ندادی لااقل یه عکس از خونه ترتمیزت بذار ملت استفاده کنن
2706