2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بچه ها من با گناه بودنش اصلا موافق نیستم چون از نظر شرع و عقل و اسلام و هرچی که حساب کنی باید انسان آگاهانه و با تعقل به سراغ کارها بره
وقتی که ما این فیلم رو ببینیم خیلی بهتر می دونیم با چی قراره روبرو بشیم و این باعث می شه واقع بینانه به سراغ این مساله بریم
من توی بیبی سنتر دیدم کیفیتش خیلی خوب بود اول خیلی وحشت کردم اما سه چهار روز پشت هم دیدم تا ترسم کم بشه و با واقعیتش کنار بیام و الان هم صد در صد برای زایمان طبیعی آماده هستم
این فیلم برای من که قراره انشالله آخر بهمن زایمان کنم خیلی کمک بود اگه کسی خواست بگه لینکشو بذارم
خــدایا؛دخترم حسـود نیست، دروغـگو نیست، ناســـپاس نیست، نامهـــــربون نیست، بداخـــــلاق نیست، غیبــــت نمی کنه، تهـــمت نمی زنه، دلــــی رو نمی شـــکنه ...**خودت کمــــــکـــــــــم کن اینا رو یادش نـــــــــــــــــدم** ...
من وقتی 18 ساله بودم یک ازدواج ناموفق داشتم و یکسال بعد جدا شدم. بعد از 8 سال دوباره ازدواج کردم و الان 3 سال شده که ازازدواج ما میگذره و قصد دارم در مهر ماه اقدامات بارداری را شروع کنم. پریودهای منظم دارم و تا به حال هیچ نوع عفونتی نداشتم. به نظر شما چند وقت طول میکشد تا من باردار شوم.
از همه مادران عاجزانه خواهش میکنم برایم دعا کنید تا طعم شیرین مادرشدن را بچشم.
من وقتی 18 ساله بودم یک ازدواج ناموفق داشتم و یکسال بعد جدا شدم. بعد از 8 سال دوباره ازدواج کردم و الان 3 سال شده که ازازدواج ما میگذره و قصد دارم در مهر ماه اقدامات بارداری را شروع کنم. پریودهای منظم دارم و تا به حال هیچ نوع عفونتی نداشتم. به نظر شما چند وقت طول میکشد تا من باردار شوم.
از همه مادران عاجزانه خواهش میکنم برایم دعا کنید تا طعم شیرین مادرشدن را بچشم.
میشه لطفا برای من هم بفرستید ممنون میشم

yasaman15may@yahoo
تو سیگارو خاموش کن تا بگم ...
چه طور میشه با گریه هم دود شد...
چه طور میشه با خنده هم زخم خورد....
چه طور میشه با عشق نابـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود شد....
2706