2726
سلام دوستان گل ان شاءالله خدا توفیقش رو بده قصد دارم هر چندوقت یه بار تو خونمون سفره صلوات بندازم.هم بخاطر پدر خدا بیامرزم که به صلوات خیلی اعتقاد داش و هم شنیدم خیلی حاجت میده.گفتم به شمام خبر بدم اگه دوس داشتین بیاین اسم و حاجتتون رو بگین.اسامی رو واسه خودم تو یه برگه مینویسم و اگه قابل باشم براتون دعا میکنم و میگم بقیه هم سر سفره دعاتون کنن ***فقط یه شرط داره! اونم اینکه هرکی اسم نوشت لطفا 3تا صلوات واسه شادی روح پدر نازنینم بفرسته.ممنون از همه*** بچه ها اگر نبودم، شما بیاین اسم و حاجتتون رو بذارین، ان شاءالله هروقت اومدم اینجا سر زدم، پست دوم رو ویرایش میکنم و اسمتون رو اضافه میکنم و زمان برگزاری مراسم سفره، اسامی رو با آخرین تغییراتش برمیدارم تا زمان سفره بعدی راستی اگه تو پست دوم اسم یا حاجتتون رو درست متوجه نشدم و اشتباه نوشته بودم، لطفا بیاین بهم یادآوری کنین تا خدایی نکرده مدیون نشم ان شاءالله به برکت صلوات و به حق آبروی محمد (ص) هممون به حاجات خیرمون برسیم بازم ممنون از همگی.التماس دعای فراوون
خواهش میکنم برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین.ممنون.ان شاء الله خدا سایه پدرو بالای سر همه دخترای سرزمینم نگه داره
با اجازه دوستان، اول اسامی کسایی که قبلا راهنماییم کردن رو مینویسم، بعدا ثبت نامی ها 1-الهام(الی) عزیز-بارداری هرچه زودتر و فرزند سالم و صالح ان شاءالله 2-مهدیای عزیز-حاجت روایی دلش ان شاءالله 3-shaghayegh-حاجت روایی دلش ان شاءالله 4-رزیتا-حاجت روایی دلش ان شاءالله 5-yas00-حاجت روایی دلش ان شاءالله دوستان عزیزی که ثبت نام کردن: 1-تنهای بی احساس-بهبودی حال روحی و پیدا کردن مسیر درست تو زندگی به همراه همسر محترم ان شاءالله 2-fatemeh.f.p-نجات از بلاتکلیفی ان شاءالله 3-مسافر 2009-حاجت روایی دلش ان شاءالله 4-shabnam-پیدا شدن شغل خوب واسه همسرش ان شاءالله 5-مهرسا-سلامتی و عاقبت بخیری دختر و همسر و خانواده اش ان شاءالله 6-دلناز-حاجت روایی دلش ان شاءالله 7-مهرانا-حاجت روایی همسرش ان شاءالله 8-جاری مهرانا(اکرم)-بارداری هرچه زودتر و فرزند سالم و صالح ان شاءالله 9-هستی-حاجت روایی دلش ان شاءالله 10-مرضیه-بارداری هرچه زودتر و برگشتن یه گل پسری سالم و صالح تو دل مامانش و به موقع و سالم به دنیا اومدنش ان شاءالله 11-سونیا-سلامتی ایلیا گل پسرش ان شاءالله 12-سروناز-شفای هرچه زودتر حسین گل پسر 4ساله اش ان شاءالله 13-ماکارا-خوشبختی خودش و همسرش و سلامتی خانواده اش و حل شدن مشکل مالی خانواده اش ان شاءالله 14-الی-حاجت روایی دلش ان شاءالله 15-حبه انگور-حاجت روایی دلش ان شاءالله 16-منتظر-بارداری هرچه زودتر و فرزند سالم و صالح ان شاءالله 17-منا-پیدا کردن یه شغل خوب ان شاءالله 18-ندا-بارداری هرچه زودتر و فرزند سالم و صالح با رضایت همسرش و حاجت روایی دلش ان شاءالله 19-نگار-پیدا شدن شغل خوب واسه همسرش ان شاءالله 20-محیا-راه یابی همسرش تو مسیر هدایت و شفای هرچه زودتر خواهرش و حاجت روایی دل خودش و خانواده اش ان شاءالله 21-معصومه-سلامتی گل پسر توی دلش و خانواده اش و حاجت روایی دلش ان شاءالله 22-نگار-سلامتی و شفای هرچه زودتر خواهرش ان شاءالله 23-هلن-سلامتی فرزند و راحتی زایمانش و حل شدن مشکل همسرش و مشکلات مالیشون ان شاءالله 24-مامان یدونه پسر-استخدام موفق همسرش ان شاءالله 25-هستی-سلامتی خانواده اش و وسعت رزق و روزی و موفقیت شغلی همسرش ان شاءالله 25-خواهرای هستی-ازدواج خوب و موفق و پایدار ان شاءالله 26-ساره-بارداری هرچه زودتر و فرزند سالم و صالح ان شاءالله 27-فرشته-بارداری هرچه زودتر و فرزند سالم و صالح ان شاءالله 28-نجمه-بارداری هرچه زودتر و فرزند سالم و صالح و سلامتی پدر و مادر و خوشبختی با همسرش و خریدن خونه خوب ان شاءالله 29-veni-موفقیت شغلی همسرش ان شاءالله 30-زهرا گلی-حل شدن مشکلات شخصی و آرامش روحی و حاجت روایی دلش ان شاءالله 31-سوگل-حاجت روایی دل خودش و مادرش و سلامتی خانواده اش ان شاءالله 32-مهدانه-آرامش روحی در زندگی و پیدا شدن شغل خوب واسه خودش و حاجت روایی دل خواهرا و برادراش ان شاءالله 33-زهرا***-بارداری هرچه زوودتر و فرزند سالم و صالح ان شاءالله 34-پری-استخدام در شغل مورد نظر و موفقیت شغلیش ان شاءالله 35-رویا-سلامتی و خلاصی از استرس و آرامش روحی و حاجت روایی دلش ان شاءالله 36-آنالی-بارداری هرچه زودتر و فرزند سالم و صالح و حل شدن مشکلاتشون ان شاءالله 37-*بانوی اردیبهشتی*-بارداری هرچه زودتر و فرزند سالم و صالح و حاجت روایی دلش ان شاءالله 38-مامی نگین-برگشتن آرامش به کانون خانواده اش و راه یابی همسرش به مسیر درست زندگی و حل شدن همه مشکلاتشون ان شاءالله 39-خانوم آقام هستم-حاجت روایی خودش و همسرش ان شاءالله 40-شهره-حاجت روایی دلش ان شاءالله 41-معصومه-ازدواج خوب و موفق و پایدار ان شاءالله 42-پگاه-حاجت روایی دلش ان شاءالله 43-mrs abel tree-سلامتی و عاقبت بخیر و حاجت روایی خودش و همسرش و مادر و پدر و برادرانش و قرین رحمت قرار گرفتن روح پدربزرگ شاد روانش ان شاءالله 44-شیده-مثبت شدن دو مسئله مورد نظرش ان شاءالله 45-فاطمه-حاجت روایی خودش و مادرش ان شاءالله 46-معصومه-خوشبختی و عاقبت بخیر خودش و همسرش و برادرهاش و طول عمر و سلامتی همسرش و حل شدن مشکلشون با یه خانواده و بارداری هرچه زودتر و فرزند سالم و صالح ان شاءالله 47-دوستای معصومه( پریسا و زهرا و الهام و افسانه )-بارداری هرچه زودتر و فرزند سالم و صالح ان شاءالله 48-فریبا-حاجت روایی دلش ان شاءالله 49-romisa-بارداری هرچه زودتر و فرزند سالم و صالح ان شاءالله 50-مهسا-بارداری هرچه زودتر و فرزند سالم و صالح ان شاءالله 51-Atie-زنده موندن جنینش و به موقع و سالم و صالح به دنیا اومدنش ان شاءالله 52-فاطمه-حل شدن مشکل ازدواجش و ازدواج خوب و موفق و پایدار ان شاءالله 53-دنیا-برگشتن به شغلش و موفقیت کاری ان شاءالله 54-/setya/-حاجت روایی دلش ان شاءالله 55-دوستای/setya/( پونه و سمانه )-بارداری هرچه زودتر و فرزند سالم صالح ان شاءالله 56-مامان بهار88-حاجت روایی دلش ان شاءالله 57-باران بهاری-فروش هرچه زودتر خونه اش و ادای قرضهاشون ان شاءالله 58-سمیه-حاجت روایی دلش ان شاءالله 59-ستاره-سلامتی و آرامش و آسایش همه خانواده و مخصوصا پدر و مادرش و باز شدن گره از کارهاش و وقوع اتفاق مورد نظر در 9 دی ان شاءالله 60-شهره-حل شدن مشکلاتش و آرانش روحی و حاجت روایی دلش ان شاءالله 61-golnaz-آرامش روحی و حاجت روایی دلش ان شاءالله 62-fari-بارداری هرچه زودتر و فرزند سالم و صالح ان شاءالله 63-ساناز-حاجت روایی دلش ان شاءالله
خواهش میکنم برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین.ممنون.ان شاء الله خدا سایه پدرو بالای سر همه دخترای سرزمینم نگه داره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مرسی دوستای گلم ان شاءالله به حق آبروی صاحب این ماه و به حق خون 72 تنش خدا حاجات خیر همه رو بده الللهم صل علی محمد و آل محمد
خدا پدر عزیزتون رو رحمت کنه. دوستم واسه سلامتی و عاقبت بخیری دخترم ، همسرم و خانواده ام دعا کن گلی. یه دنیا ممنونم
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم.
دوستای عزیزم خیییییلی ممنون که لطف میکنین و فاتحه هم میخونین بضیاتون.شرمندم کردین ان شاءالله خدا رفتگانتون رو رحمت کنه و سایه پدر و مادر گلتون، همه خانوادتون رو براتون نگه داره
برای شادی روح پدرتون صلوات فرستادم
فقط میخوام پسر رفتم برگرده تو دلم
اگه دوست داشتین دعا کنین شاید خدای مهربون به شما گوش کرد.... مرضیه هستم
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706