2733
2734
من شهرستان شاغلم دوستان. همین الانش ساعت کاریم از 8 تا 5 بعد از ظهره. من 7 و نیم میام بیرون تا 5 و نیم که برسم خونه. شوهرم کارش تهرانه و ما همش ازش میخواییم بریم تهران. حالا من خیلی نگرانم. نمیدونم نرم ساعت کاری همچین محیطایی تو تهران چطوره و من اگر بخام کوچولوی یک سال و نیمه مو بزارم مهد چند ساعت باید اونجا باشه. در مورد مصافت ها و رفت و آمد های توی تهران میدونم که خیلی وابسته به اینه که آدم بتونه نزدیک محل کارش خونه بگیره. شماها ساعت کاریتون چطوره و آیا محل کارتون مهد داره؟؟ کمک کنین نگرانیم برای تهران اومدن کم بشه.اگر بیام خیلی مشکلاتم حل میشه
خدایا همیشه تورو شکر.... مهیار عزیزم خوش اومدی
من مهندسی پلیمر خوندم. که البته یکم محیطای کاریمو محدود میکنه. اصلا بدم نمیاد یه جای غیر صنعتی کار کنم اما بعید میدونم پیدا بشه
خدایا همیشه تورو شکر.... مهیار عزیزم خوش اومدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
شکر جون من تقریبا کارم با شهرکهای صنعتی درگیره تو ایران شهرکهای صنعتی خیلیاش غیر فعال یا نیمه فعاله و بیشتر کارکنان مرد هستن و بهمین دلیل من شهرک صنعتی که مهد داشته باشه ندیدم کرج چند تا شهرک صنعتی خوب داره مثل اشتهارد و نظرآباد و ... شاید اینا داشته باشن
گذر زمان هیچ چیزی را حل نمی کند ماست مالی می کند...
بیشتر جاها قانون ساعت کاری مامانای بچه کوچیک دار رو رعایت میکنن. اونجوری میتونی 2.5 بیای بیرون. بهرحال تهران ترافیکش زیاده پلیمر تو تهران کارش کمه. مگه اینکه QC استخدام بشی تو شرکتا موفق باشی