2703
2553
برو تو اتاق همون خونه
دوست عزیزم میشه یه صلوات بفرستی اول واسه سلامتی امام زمان عج بعد من که خدا به این زودی یه بچه سالم بهم بده.شاید واقعا صلوات و دعای تو واسم سرنوشت زندگیم رو عوض کنه پس ساده نگیرش.مرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
برو تو اتاق برقم خاموش کن به پشت بشین من هنوز باردارم اما غصه اینو گرفتم خواهرشوهرم تازه زایمان کرده انقد راحت جلوی همه شیر میده من ناراحت میشم وخجالت میکشم دیگه محرم بودن هم حدی داره به نظرم کار زشتی ودرست نیست
چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!
خواهر شوهر من جلو شوهرم و برادرای شوهرمک یکیشون مجرده قشنگ دراز میکشه بلیزشو میکشه بالا هر دوتا سینشو مینداز بیرون پاهاشم میندازه رو مبل قشنگ اونجاشم معلوم میشه بعد شیر میده
من قشنگ از خجالت پامیشم میرم شوهرمم پشت سرم میاد
2714
وای مینا منم خجالت میکشم دقیقا خواهر شوهر منم جلوی باباش وداداش مجردش وشوهر من گاهی هم دیدم مثلا قایمکی جلوی برادرشوهر خودش شیر میده که همه اش پیداست من واقعا ناراحت میشم چندین بار خواستم بهش بگم اما باز گفتم وول کن اون از من بزرگتره
چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!
مینااااااا خواهرشوهر منم مثلا روشو میکنه اونور ولی یهو میبینه داره حرف میزنه بچه هم اومده اینور ولی سینش دیده میشه اگه همه زن باشن که همینجوری بیرون میمونه
اگه میخواید لاغر بشید و به تناسب اندام برسید به گروه ما ملحق بشید🙂🙂https://t.me/joinchat/F2_MrBNyRl2hld_L74lcgw
2706