2726
اول اینکه کسی تخم کبوتر به بچش داده و تاثیری هم داشته؟ دوم اینکه کسی بچش کندر داده بعد تو سن یکی دو سالگی مثلا پودر کنه یه کوچولو تو صبحانش بریزه؟؟؟
سلام. کندر تجربه نداشتم چون شنیدم توی بارداری ممکنه بیش فعالی بده.ولی تخم کبوتر به خاهر زادم دادن خییلی تاثیر داشت
حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
:( تخم بلدرچین.چه کم از کفتر دارد؟ اخه تخم کفتر چیه مگه؟همون پروتیین و مواد دیگه که تو بقیه تخم ها هست
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو بارداری کندر خوردم دخترم بیش فهال نیستا ولی شیطونه دوست داره سر به سر همه بذاره حتی خوابم میاد پامو قلقلک میده
آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2728
من تو بارداری یکم کندر خوردم.خدا را شکر بچم نه بیش فعاله نه شیطون..ماشاا.. باهوشه...تخم بلدرچینمـاز هفت ماهگی بهش دادم..اما تخم کفتر نه
روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
تخم کفتر رو حدودا نزدیک دو سالگیش بهش دادن.
حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
رادین جون منم دقیقا مثل شما تخم بلدرچین مرتب بهش میدم وکندر هم خیلی کم خوردم.ولی خیلی شنیدم که تخم کفتر به بچه هاشون دادن و عالی بوده واسه سر ربون دار بودنشون
چند وقتشه بچه شما؟پسر من که از شانزده ماهگی جمله میگفت...اما تخمـ کفتر نخورده بود..بیشتر ژنتیکیه فکر کنم
روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥