2737
2734
عنوان

توی مراحل اول تو فقط عاشق میشی

71 بازدید | 19 پست
توی مراحل اول تو فقط عاشق می شی . حسابی عاشق می شی ... اونقدر که دوست داری کره ی زمین رو به اسم طرف کنی. اونقدر که دوست داری شیرجه بزنی تو طرف، تو دستاش، تو روحش .. دوست داری میلیون ها ساعت نگاش کنی، اما دوست نداری واسه یه لحظه، حتی یه لحظه بهش دست بزنی، دوست نداری لمسش کنی، دوست نداری باهاش بخوابی ... فقط ادمای کمی، آدمای خیلی خیلی کمی می تونن تو این مرحله باقی بمونن و لیز نخورن تو مرحله ی بعد. عین زمین داغی که پا برهنه توش وایسی ... مرحله بعد اینه که هم عاشق هستی هم دوست داری بهش دست بزنی ، بازم فقط بعضی آدما می تونن توش باقی بمونن . مرحله ی آخری هم هست که تقریبا اکثر آدمای دنیا تو کثافت این مرحله زندگی می کنن. تو این مرحله عاشق نیستی و فقط دوست داری باهاش بخوابی ! بگذریم که بعضیا اونقدر نابغه اند که بدون عبور از مراحل قبل یه راست می پرن تو مرحله سوم...!!! | #مصطفی_مستور
میدونم این روزا از بس عکس میز آرایش لایک کردید شاید خسته شده باشید اما برا منم یه لایک بزنید😙😙😙😙 http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2017011022225543125
ب هرچه غیرازخداامیدداشته باشی خداتوراازهمان چیزناامیدخواهدکرد😳😳😳😳وقتی میگویم برایم دعاکن یعنی کم اورده ام یعنی دیگرازدست خودم برای خودم کاری برنمیاید😞😞😞😞خدایامنتظرمعجزه ام یادت نره فقط تورودارم😢😢😢😢😢😢😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فسقلی جون مورد سوم منظورته
میدونم این روزا از بس عکس میز آرایش لایک کردید شاید خسته شده باشید اما برا منم یه لایک بزنید😙😙😙😙 http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2017011022225543125
منم مخالفم
من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی
2738
اونقدر که دوست داری کره ی زمین رو به اسم طرف کنی. اونقدر که دوست داری شیرجه بزنی تو طرف، تو دستاش، تو روحش .. دوست داری میلیون ها ساعت نگاش کنی، وقتی این حس رو داری و عاشقی، تا اخر عمر این حس رو داری و ذره ای کم نمیشه اگه بشه پس عشق نبوده و یه هیجان زودگذره
من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی
ولی من خیلی مردا رو میدونم اینجوری دارن زندگی می کنن. زنا نه .منظورم اینکه تو آقایان شایع هست متاسفانه
بنظرمنم پسرای الان فقط دنبال مخ زنی هستن عشق کجابود دخترابایدخیلی زرنگ باربیان که خام نشن که وقتی موردسوم پیش اومد دخترو ول میکنن به امان خدا واین دختره که بیشترین صدمه رومیبینه
2706