2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خخخخ ماه دوم😂😂 من تازه از ماه شیشم هفتم مشخص شد باردارم تا چهار پنج ماهگی اصن پیدا نمیشه تازه من بچم درشت بود خودمم لاغر بودم مگه ب این زودیا معلوم میشه؟؟؟!!!!
دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور
خخخخ ماه دوم😂😂 من تازه از ماه شیشم هفتم مشخص شد باردارم تا چهار پنج ماهگی اصن پیدا نمیشه تازه من بچم درشت بود خودمم لاغر بودم مگه ب این زودیا معلوم میشه؟؟؟!!!!
دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور
شکمت نفخ داره توی نت هم اگر بخونی نوشته. اگر توی هفته های اول حس کردین شکمتان بزرگ شده شلوارتون آنگونه دلیل نفخ هست نه جنین اگر دو قلو هم داشته باشی بازم جنین هنوز خیلی کوچکه
خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
پیاده روی نشاسته جات ودشیرینیرجات کم بخور سبزیجات زیاد بخور
خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
رژیم که نباید بگیری فقط برنج و شیرینی جات کمتر بخور بعدم به نظر من تو بارداری فقط باید به سلامت خودت و نی نی فکر کنی. هیکل رو آدم بعد زایمان میتونه با رژیم و باشگاه درست کنه. من الان ٧ ماهمه و ٤ کیلو فقط اضافه کردم به خاطر ویار شدید ولی اصلا راضی نیستم چون خیلی ضعف دارم. کاش منم ٢٠ کیلو چاق میشدم
2706