2733
2734
عنوان

کبود شدن کودک درمهد

209 بازدید | 34 پست
دلم داره آتیش میگیره پسراى من 3 سالشونه دو هفته ست دارن میرن مهد قبلش پرستار نل گفته نمونه که بسیار آروم و خجالتین ...دیروز رفتم مهد سراغشون صورتش خط و خش داشت پیشونى شم ورم کرده بود یه کوچولو..مدیر گفت سره اسباب بازى دعوا کردن...مربى م نبود رفته بود
‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
اومدم خونه دیدم رو دستش جاىیه گاز خیلى عمیقه..اصلن خون اومده بود
‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به مدیر زنگ زدم داد و بیداد..فقط عذر خواهى کرده
2731
2738
این همه ضربه !!!!!! پسر من هم مهد میره خب گاها یه اتفاقات کوچیکی می افته ولی خب مربی کجا بوده که این دو تا بچه این همه با هم دعوا کردند ؟؟؟؟؟؟؟؟ مقصر مربی سهل انگاره اگه مهدشون دوربین داره حتما برو و ببین
لطفا برای حاجتم دعا کن و یک صلوات مهمانم.....
چ مهد بی درو پیکری!غیرقابل باوره....توی مهد تا بخوان دوتا بچه دعوا کنن سریع جداشون میکنن و مربی هم اینجوری تنبیه بدنی نمیکنه.دختر من ۳ساله ک میره تاحالا یبارم مشکلی نداشته
خدا جونم مراقب دیانا و اتنای نازم باش.عاشقتم خدای مهربونم
2706