2733
2739
هفته 38 ام.
میخوام این هفته برم اتلیه بارداری . خانومایی که رفتن و خانومای با سلیقه
میشه بگید چی بپوشم قشنگ تر و شیک تره؟
یا اگه عکسی دارین برام بزارین تا ازش ایده بگیرم ممنونم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من جای خاصی رو نمشناسم اما یه آتلیه تو میدون هروی هست که قلا برای عروسی برادرم رفته بودم زنگ زدم و سوال کردم گفت اتلیه بارداری هم داره احتمالا میرم همونجا.
شراره ثابت بالاتر از میدون هروی
2731
یه لباسی بپوش که شکمت قشنگ معلوم بشه
چون لباس گشاد و بلند شکم رو نشون نمی ده
جوراب شلواری رنگی (مخصوص بارداری) بپوش با دامن یا پیراهن کوتاه بپوش .
هلوی تابستونی من ، نیکا ی عزیزم ۹ مرداد ۹۶ زمینی شد 🌷
2738
هرافرین جون فرقی نداره فقط ژست های مخصوص بارداری می گیری
عکس های با مزه ای می شه یادگاریه دیگه جالبه من دوست دارم
اناهیتا جون خوب ادم با شوهرش میره چند تا تکی میندازه چند تا دوتایی مثل بقیه اتلیه ها
عزیزم حتما با همسرت برو.عکسای قشنگی می شند منکه عاشق عکسای بارداریم هستم.
یه سری لباس های بارداریتو ببر.یکسری عکسای من یه نیم تنه پوشیدم با شلوار جین بارداری و اسم ایلیا را روی شکمم نوشتم خیلی خیلی قشنگ شدند.اونایی که شکمم پیدا بود با مزه بودند.با لباس بابا نوئل هم خود اتلیه داشت عکس انداختم البته شکمم پیدا بود خیلی قشنگ شد.
خود آتلیه گفت لباس خواب سفید ببرم که من یه پیراهن سفید بردم و ژست عکس شبیه فرشته ها بود قشنگ شد.
در کل کار خیلی خوبی می کنی که آتلیه بارداری می ری همش خاطره است.راستی هر لباسی می بری سعی کن همسرت هم ست اونو از لحاظ رنگ داشته باشه.
موفق باشی عزیزم.امیدوارم به زودی زود نی نی نازتو تو آغوش بگیری.
سلام مامانای گل اگر برای سیسمونی یا نی نی های خوشگلتون لباس- کفش - جوراب شلواری - پتو - حوله و ... با قیمت های خیلی خیلی مناسب میخواهید یه سر به این تاپیک بزنید .

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=140441&PageNumber=1

منتظر تشریف فرماییتون هستم .
هم فروش حضوری دارم هم برای شهرستانی های عزیز پست میکنم .
به باردارهای گل و مامانای شهرستانی تخفیف وِیژه داده خواهد شد .

2706