2737
2734
سلام پسرم یه سالشه موهای سرش خیلی کم پشته.. کسی بوده موهای سر نی نی شو نزده باشه و بعدا زیاد شده باشه؟ دو دلم...اصلا دوست ندارم بزنم موهاشو
در سینه دلم گم شده،تهمت به که بندم؟ غیر از تو کسی، راه در این خانه ندارد... 🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فقط ارثیه پسر من 14 ماهشه دوبرابر من مو داره تا حالا موهاشو نزدم انقدر موهاش پر و بلنده همه میپرسن دختره؟ فقطم به خاطر اینه که شبیه خانواده شوهرمه که همه خیلییی پر مو هستن
عشقم پسرم😘😘😘
خودم اصلاااا دوست ندارم بزنم.پدرشوهرم اینا خیلی گیر دادن تا الانم اجازه ندادم موهاشو بتراشن.یه بار میخواست بدون اینکه به من بگن ببرن موهاشو بزنن... اگه بدونم بعدا پر پشت میشه اصلا نمیزنم
در سینه دلم گم شده،تهمت به که بندم؟ غیر از تو کسی، راه در این خانه ندارد... 🍀
2738
نزنین بابا . انقد بدم میاد ک موهای بچرو بزنن .موهای منم زدن بچگی عکس دارم خیلییی زشت شدم بچه وقتی ب اون شیرینی هس چرا باید زشتش کنین اخه. بزرگ بشه درست میشه.
👶پسر پسر قند و عسل...خــدای بزرگم ی دنیا ممنونم .ازت میخوام مواظب گل پسرم باشی و سالم بزاری بغلم 😊... الحمدالله
موهای پسرمنم خیلی کم پشته٬واسه منو شوهرم هم جفتمون موهامون پرپشته٬ولی ما سبزیه شمبلیله رو آبشو میگیریم ومیمالیم روی سربچه موهاش پرپشت میشه البته بعد ازیکسالگی٬بچه های داداشم دوتاشون فوقالعاده موهاشون کم پشت بود بااین روش الآن خیلی خوب شده موهاشون.
اللهم صَل علي محمد وآل محمد
هیچ تاثیری نداره. بچه ها 2 سال اول موی نوزادی دارن اکثرا . موی نوزادم نازکه. بعدش پرپشت میشه. پسر خواهر من موهاش خیلی کم بود تو 1 سالگی الان 2 سالشه ماشالا کلی پرپشت شده. معمولا بچه های بور و سفید موهاشون کم پشته
2706