2733
2734
سلام کسی هست ک بعد عمل واریکوسل همسرش باردار شده باشه؟ اگه ازه میشه لطفا تعدادش تحرک و مورفولوژی قبل عمل و بعد همسرتون و بگین ک ما هم امیدوار بشیم؟ و اینکه بعد چند ماه بعد از عمل باردار شدین؟ خیلیییی ممنونم ❤️💋🌹🌺🌷😍😘
👼🏼 دنیای من بزودی رنگ دیگری خواهد گرفت 👼🏼 🙏الهی آمین 🙏 خدایا شکرت ک صدامو شنیدی و نی نی مو از آسمون ها فرستادی تو وجودم🙏👼🏼🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
حالا اوضاع شوهر من بد نبود ،به پسرخاله و برادرم گفته بود اصلا صفرررررر،بیخیال بچه بشید،خاله طفلکم داشت از غصه دق میکرد؛خانم پسرخاله ام دوبار هم آی یو آی کرد ولی حامله نشد،بعد یه ماه خانمه داروهاشو اصن نخورد به یه دلایلی و کلا بیخیال شد،همون ماه طبیعی باردار شد
منم شوهرم تقریبا سه ماهه عمل کرده

حرف آدم ها مانند موج دریاست اگر در مقابلش بایستی خسته ات میکند و اگر با آن همراهی کنی غرقت میکند قرار نیست که همه آدمها شما را درک کنند و این اشکالی ندارد آنها حق دارند نظر دهند و شما کاملا حق دارید آن را نادیده بگیرید...

من ک ی دونه رگ برجسته هم رو بیضه همسرم نمیبینم اونوقت دکتر گفته گرید سه هم هست منم کلا شک دادم اما شوهرم گیر داده ک باید عمل کنم شما کدوم دکتر عمل کردن همسراتون؟؟؟
👼🏼 دنیای من بزودی رنگ دیگری خواهد گرفت 👼🏼 🙏الهی آمین 🙏 خدایا شکرت ک صدامو شنیدی و نی نی مو از آسمون ها فرستادی تو وجودم🙏👼🏼🙏
من 3 ماه بعد از عمل شوهرم باردار شدم البته تو هفته 9 سقط شد. چند ماه بعدش بازم باردار شدم الان پسرم 2 سالشه. الان یادم نیست تعداد و اینا رو ولی توی آخرین آزمایش که میشد 10 ماه بعد از عمل مورفولوژی 80 بود دیگه بعد از اون آزمایشی نداد.
وقتی که نگاهم به نگاهت خیره می شه دوست دارم زمان بایسته واسه ی همیشه...
اینم بگم قبل از عمل تو سونو مشخص شده بود که واریکوسل دو طرفه داره آرمایش اسپرمشم جوری بود که دکتر بهش گفت عمل نکنی احتمال بارداریتون به طور طبیعی 2 درصده!!
وقتی که نگاهم به نگاهت خیره می شه دوست دارم زمان بایسته واسه ی همیشه...
2706