2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هردو طلایی که احرتش خیلی بالا باشه یا خیلی نگین داشته باش نمیخرم
اون امتحانی که تو مدرسه به خاطر کم شدن نمره ش کلی غصه خوردیم و از این و اون حرف شنیدیم الان کوووچکترین اهمیتی واسه مون نداره!!! چندسال دیگه نظرمون نسبت به امروز هم همینه! پس بی خیال!!! هرچی آرزوی خووووبه مال ما :)
2738
به عنوان زینت. چون واقعا طلا ارزش سرمایه گذاری نداره. به قیمتی که میخری و اجرتی که بابت خرید میدی توجه کن بعد می بینی بعد از گذشت چند سال حتی همون مبلغی رو هم که براش دادی از فروختنش عایدت نمیشه بلکه باید کمتر از اونی که موقع خرید پرداخت کردی بفروشی. اینو من تجربه کردم و دیگه پولمو رو طلا سرمایه نمیکنم تو بانک باشه بهتره
دوستان شما اطلاع دارین که نگین های برلیان و کلا جواهرات موقع فروششون ضرر دارن یا نه؟؟ برلیان و یاقوت و این چیزا
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!!
جدا دیانا؟؟ من فکر نمیکردم سنگای اصل هم ضرر باشه خریدنش.فک میکردم فقط نگینای اتمی اینجوریه!!!
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!!