2733
2739
عنوان

چیکار کنم سنم کمتر معلوم بشه؟؟

26572 بازدید | 137 پست
من و همسرم 2 سال اختلاف سنی داریم... از نظر قد وهیکل هم نزدیک به هم هستیم... من دلیل اولین باری که نه گفتم به همسرم تو خواستگاری همین هم قد وهیکل بود که اینقدر خانواده ام تو گوشم گفتن این چیزا مهم نیس منم بی خیالش شدم ... ولی الان رفته رو مخم همه بهم میگن شوهرت از تو کوچیکتر معلوم میشه.... ناراحتم بغضم گرفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگر اضافه وزن داری کمش کن،موهات رو مش نکن ،سعی کن تیپهای موت دخترونه تر باشه تا زنانه تر مثلا بباف،لباسهای خیلییی سنگین و سن بالا نپوش ،ارایش سنگین هم نکن
اندکی صبررر سحر نزدیک است
2738
لاغر کن موهات و ابروهات تیره باشن آرایشتم تینیجری باشه مثلا ابروهاتو مداد نکش یا رنگ نکن لباسا و مانتو های پر زرق و برق و منجوق منجوق نپوش بیشتر چیزای ساده بپوش مدل موهاتو هم بعضی وقتا عوض کن مثلا فر کن بریز دورت یا اگه فره صاف کن توی مهمونیا هم شینیون نکن
هر کسی که امضای منو میخونی... از خدا فقط برات آرامش میخوام :) باور کن هیچی از همین آرامش مهم تر نیست :)
خودت و اذیت نکن, هرجور فک کنی به دیگرانم منتقل میکنی, موهای تیره, ابرو کلفت, لغری و ارایش کم سن و پایین میاره
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
منم با شوهرم یکسال و نیم اختلاف دارم, اصلل مهم نیست ازش بزرگتر بنظر بیام یا کوچکتر. حرف مردم اصلا اهمیتی نداره
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
مردها اکثرا جوون تر از خانما تو همون سن دیده میشن
برای همین میگن زن و شوهر نباید همسن باشن یا فاصله سنی خیلی کم

راهکارها هم همونایی که بچه ها گفتن

یکی هم می تونی شوهرتو خیلی اذیت کنی و حرصش بدی تا پیر بشه تا تو جوون تر به نظر برسی
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2706