2737
2734

🔸اگر دیدی بچه ات گریه می کنه،وقت خودت رابرای ساکت کردنش تلف نکن،..به کبوتری یا تکه ابری درآسمان اشاره کن، تابه آن بنگرد..چون فیزیولوژی انسان برای گریه،نگاه به پایین کردن هست.

🔸 اگر خواستی بچه هات ازاستخر یا حمام زودتر بیرون بیان،..
بهشون نگو الان بیرون بیایید،.. بلکه بگو :
پنج دقیقه دیگه وقت دارین، ..
سپس بربگرد وبگو دو دقیقه دیگه وقت دارین،..
ونهایتا" بگو وقت تموم شد..! خودشان بیرون میان.

🔸وقتی درمقابل تعداد زیادی بچه ها که سروصدایشان زیادهست قرارگرفتی وخواسته توجه آنها را جلب کنی وساکتشان کنی، بگو:"اونی که صدای مرامی شنود،دست خودش رابالاببرد"..☝

اولین نفر که دست خودش رابالا برد دومی هم بالا می برد وبه همه سرایت میکند وهمه ساکت میشوند.
________ 👈
🌱🌱 اما بهترین ومهمترین پند:

🔶به بچه هات بگو برین بخوابین تابرای نمازصبح بیدار بشویم.. وهمیشه هم وغم آنها آخرت خواهدشد...
🔴🔴🔴🔴
❌نگو بخوابین که فردا مدرسه دارین

تاشب رابا فکر و ذکر دنیا بسرنکنند
🔴🔴🔴🔴
به کودکت نگو : بر دیوار خط نکش
بلکه بگو : بر برگه ای بکش ، سپس آن را به دیوار میچسبانیم .

✨ نگو : برخیز و نماز بخوان و الا جهنمی میگردی
بگو : برخیز تا با یکدیگرنماز بخوانیم ، تا در بهشت نیز در کنار یکدیگر باشیم .

✨ نگو : برخیز و اتاق کثیف و شلخته ات را تمیز کن
بگو : دوست داری با یکدیگر اتاق را مرتب کنیم ، چون میدانم نظم را دوست داری

✨ نگو : بازی را تمام کن و درس بخوان زیرا درس خواندن مهمتر است
بگو : اگر دروست را به بهترین نحو تمام نمایی با همدیگر بازی خواهیم کرد

✨ نگو : به قسمت چپ بدنت نخواب
بگو : رسول الله به ما آموخته که بر روی قسمت راست بخوابیم

👈 هر کلام و حرکت ما بر روی شخصیت فرزندمان تاثیر بسزایی خواهد داشت . 👉

برای حمایت از فرهنگ "آگاهی دادن" ، پیام های
مفید را به دوستان خوبتان ارسال کنید
🌷🐋
هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
گاهی دلــــــم میخواد وقتی بغـــــــض میکنم خـــــــدا از آسمون بیاد پایین اشکامــــــو پاک کنه و دستمو بگیره و بگه آدمـــا اذیتت میکنن؟!؟ بیــــــا بریـــــــــم . . . . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لبخند ماه
هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2738
نمیدونم عزیزم.
انشالله یکی از خانما بدونه جوابتونو راهنمایی کنه♡
اَللّهُمَّ ارْزُقْنى شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لى قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ ...