2733
2739
الان به لطف خدا هفته هفت بارداری هستم..بارداری دوم هستم ولی کلا یادم رفته چه چیزایی بد بود..بخصوص ماه های اول..ممنون میشم راهنمایی کنید. الان فقط زعفران یادمه..
مامان گل پسر....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زعفران دارچین کلا چیزای گرم بده
دارو های گیاهی اکثرا ضرر داره
آویشن خوب نیست
چیزی که برام جالب بود و نمیدونستم آلوئه ورا هم نباید بخوری جیگر و اب هویج هم خوب نیست
پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2731
2738
راستی عزیزم کرفس هم خیلی مضره نخور
پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
هیچی بد نیست اما همه چیز رو باید متعادل مصرف کرد. من تو بارداریم جگر و زعفرون و زرشک پلو خوردم چایی دارچین خوردم اما کم هوس هیچی به ثلم نموند فقط ماهی جموب خیلی خیلی کم مصرف کردم. باقلی بخاطر فاویسم نخوردم.
😍😍😍😍😍
سیده خانم سه ماه اول خیلی حساسه اگه بشه حداقل سه ماه رو کامل رعایت کرد خیلی خوبه
2706