2733
2734
سلام دوستان من شاغلم .یه ماه ازدواج کردم .خریدای خونه با همسرمه و من هم گاهی خرید میکنم.امروز داشتیم میومدیم گفت وام ازدواجت درومد بده ماشینو بهتر کنیم.منم گفتم ماشین واجب نیست خونه رو دو خواب کردم واجب تره.گفت نه وامت درومد وامو میدی به من.(وام ازدواج نفری ده ملیونه) نمیدونم چی کار کنم.اون از روز عروسی که حتی همه شاباشای منو ازم گرفت رفت تلویزیون خرید و همه کادو ها رو برداشت ،نمیدونم برده کجا گذاشته اینم از این.من دوست دارم کمکش کنم ولی موقع خونه خریدن.وقتی عقد بودیم که هیچ خرجی برام نکرد فقط موقع چند تا عید برام مانتو وکیف خرید میگفت خرجت وقتیه که بیای خونم.الانم که این طوری میکنه.نمیدونم چیکار کنم. واقعا زن که شاغل میشه همه چیش با خودشه.اخه منم دوست دارم بدونم براش مهمم.حقوقش هم پنج ملیونه.من خودم وقتی میام خونه ببینم چیزی کمه میخرم سر راه .بابا من نمیگم که همه جور خرجم کنم .اما واسه تولدم که یه هفته بعد عروسی بود هم هیچی نخرید.انقدر گفتم دلم شکسته ناراحت شدم رفت یه مانتو خرید.منم براش دو تا شلوار خوب خریده بود واسه تولدش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من بودم به خاطر خودم که ماشین بهتر سوارشم قبول می کردم چون 10 تومن تو متراژ خونه فکر نکنم زیاد تاثیر داشته باشه

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

2738
منظورش اینه که وام من به اضافه وام خودش میشه بیست تومن .با ماشین زیر پامون میشه حدودا 50 ملیون. من میگم پولامو جمع کنم یه روز خونه بزرگتر بخریم خونه الانمون 57 متره
عزیزم اشتباه نکن. از الان اگه شل بیای سفت میخوری. به قول بچه ها جنگ اول به از صلح آخر. خوبه که دستتون تو دست هم باشه. ولی نه اینکه فقط از جانب شما باشه. بعد هم ظاهرا شوهرت باهات رو راست نیست. چرا نمیدونی کادوهای عروسی رو کجا گذاشته هر جور باهات رفتار میکنه باهاش رفتار کن. تا اونم حساب کار دستش بیاد
2706