2410
2553
عنوان

رهایی از خیانت های زناشویی

45879 بازدید | 655 پست

دوستان عزیز وهمراهان همیشگی این بخش اختصاص داده شده تا در مورد خیانت های زناشویی و راهکارهایی که می تونیم برای رهایی از این معضل و پیشگیری از خیانت ها داشته باشیم صحبت کنیم. 

می تونید ازتجربیاتون رو با دوستان به اشتراک بگذارید و درمورد مسائل صحبت کنید یادمون باشه در برابر سوالاتی که جنبه راهکار و مشورت داره نمیشه نظر شخصی و راهکار ارائه داد گاهی نظر دوستان که بیشتر جنبه احساسی داره میتونه بجای اینکه به طرف مقابل کمک کنه شرایط رو بدتر کنه عزیزان اینکه سوالات اینجا مطرح میشه وبا هم همدردی میکنید بسیار خوبه اینکه حس میکنیم تنها نیستم ودیگران هم تجربیات من رو داشتند و درکم میکنند میتونه خیلی مفید باشه ولی خواهشن متوجه باشیم که جملات ما چه تاثیری میتونه برطرف مقابل بزاره بخش کلینیک و پرسش وپاسخ سایت برای همین منظور طراحی شده که مشکلات شما رو کارشناسان پاسخگو باشند حتما دغدغه ونگرانیهاتون رو اینجا باهم درمیون بزارید ولی در قسمت کلینیک با کارشناسان هم مطرح کنید وگاهی به این بخش مراجعه کنید وپرسش وپاسخ بین کاربران وکارشناسان رو مطالعه کنید لحظه هاتون سرشار از آرامش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سلام- من احتیاج به یک پرستار حاذق و متعهد دارم ، پرستار کنونى پسرم ١سال و نیم با ماست و پسرمو خیلی دوست داره و پسرم هم همینطور ولی خیلی متعهد نیست أصلا حرف شنوی نداره، خودسر شده و تعهد کاری نداره به تعریف ساده فهمیده که پسرم و من باهاش اوکی هستیم تا من حرف بزنم پرخاشگری میکنه... دنبال یک پرستار خوبم مدتهاست ولی جایگزینیش خیلی سخته! میتونید کمک کنید؟
سلام دوست عزیز استخدام پرستار برای کودک 1 ساله شرایط خاص خودش رو داره متعهد بودن .علاقه داشتن به کودک واشنایی با کودک(تحصیلات مرتبط) بسیار مهمه کودک شما بخاطر اینکه در اوج وابستگی هست به ایشون وابسته شده پس نگران این علاقه نباشید در صورت جایگزینی فرد جدید با گذر زمان کودک به پرستار جدید هم عادت میکند لکن تغییر مداوم پرستار برای روحیه بچه خوب نیست بهتر است از مراکز مطمعن دارای مجوز اقدام کنید
2714
سلام دوست عزیز عذر خواهی میکنم که دیر پاسخ دادم پیشنهاد میکنم به فکر تغییر ایشون نباشید تنها کسی را که میتونیم تغییر بدیم خودمون هستیم نه دیگران اشاره نکردید که ایشان با شما بد دهنی میکنند یا در همه شرایط و با همه افراد اینگونه هستند وقتی فردی مثل «دیگ زودپز» جوش می‌آورد و سوت می‌زند (بددهنی می‌کند) بهتر است فقط شعله را کاهش دهید؛ گاهی با سکوت، گاهی همدلی و یا حتی عذرخواهی؛ نه اینکه در صدد دفاع از خود برآیید، بحث را ادامه دهید و مدام ایراد بگیرید. زمانی که ارام هست و با ارامش باهاتون حرف میزنه این رفتار رو خیلی بزرگ جلوه بدید بزارید بدونه که وقتی ارومه چقدر شما از رفتارش حس خوبی دارید همیشه خودتون از کلمات مودبانه استفاده کنید
سلام،من تصمیم گرفتم با تک تک کسانى که ازشون دلخورم یا ازشون کینه به دل گرفتم صحبت کنم دلیل کارشون رو ازشون بخوام ودلایل خودم رو بگم.خسته شدم از بس توى خودم ریختم ودیگران سوء استفاده کردن.این رو بگم که من ادم کم حرفى هستم،قدرت نه گفتن به دیگران رو ندارم.اصلا نمیدونم چه جورى باید این کار رو انجام بدم و یا از عهدش برمیام یا نه.به نظرتون تصمیمم درسته؟راهنماییم کنید لطفا
سلام این خیلی خوبه که اجازه نمی دید کینه کسی به دلتون بمونه شاید وقتی دلیل چیزی که عصبانیتون کرده رو بپرسید ببینید که خیلی هاش سو تفاهم بوده ولی فرهیخته عزیز دقت کنید به شیوه مناسب ناراحتیتون ابراز کنید اگر موضوع برای خیلی وقت پیش باشه شاید اصلا طرف مقابل یادش نمونده باشه وبدتر اوضاع رو خراب تر کنه پیشنهاد من اینه ذهن خودتون رو از احساسات گذشته پاک کنید به عنوان مثال در کاغذی ناراحتی که نسبت به فردی دارید خطاب به او بنویسید ببینید میتونید مچالش کنید و بگید این بار می بخشم و با کاغذ رو پاره کنید یا اینقدر ازردتون کرده که نمیتونید بی خیالش بشید منظورم اینست که مواردی که خیلی مهمه بازگو کنید و سعی کنید ازاین پس نزارید سوالی در مورد افراد در ذهنتون بمونه نه گفتن رو باید تمرین کنید .اگر براتون سخته چند بار روبه روی اینه به ایستید وجمله ای که میخواید بگید و تکرار کنید اگر حضوری سخته براتون که با افراد رودر رو بشید تلفنی بگید یا با پیام . قبل از نه گفتن از جملات مثبت استفاده کنید بعد نه رو بگید مثلا ممنون که به فکر من هستی ولی نمیتونم قبول کنم خیلی دوست داشتم بتونم کاری کنم ولی در حال حاضر شرایطش رو ندارم و....
سلام به شما
زندگیم وارد یه مرحله بحرانی شده
شوهرم خیلی خیلی احساسی هست
خیلی میگفت دوستت دارم و واست میمیرم
اما منو به شدت کتک زد سر اینکه وقتی مادرش بی اطلاع اومد خونمون من سرسنگین بودم
واقعا دلیل بیخودی بود
اونقد مهم نبود که بخاطرش تمام مهربونی و عشق منو له کنه و انقد زیاد و محکم منو بزنه
من شکایتشو کردم
اصلا نمیدونم کارم درسته یا نه بار چندمش بود قبلنا میگفتم یه جورایی تقصیر خودم بوده البته همون وقتا هم انقد موضوع مهم نبود که منو بزته اما این بار واقعا من هیچ اشتباهی نکردم و برعکس شدیدتر از قبل کتک و فوش دیدم خواهش میکنم نظر کارشناسیتونو بگید بهم
سلام و خسته نباشید من از همون اول زندگیم با شوهرم مشکل داشتم حس میکردم حرف همو نمیفهمیم عاشق هم بودیم به همین دلیل میگفتم مهم نیس گذشت و اعتیاد پیدا کرد اعتیادش سالها طول کشید خیانت کرد ومتوجن شدم دوست دختر داره از زندگیش رفتم و بعد پشیمون شدم و خواستم برگردم نخواست بعد یه سال خواست که برگردم و بعد از اولین جلسه دادگاه بدون هیچ تعهدی برگشتم واوایلش خوب بود تا اینکخ اعتیاد پیدا کرد و بعد از چند سال ترک کرد حالا خیلی سرد و بی احساسه چند ساله حسم بهش یکطرفه هست نه ابراز علاقه نه هیچ محبت و مثه دوتا غریبه ایم خیلی راههارو امتحان کردم و روانشناسها هم همه میگفتن طلاق بگیر نتونستم نخواستم فقط میخوام زندگیم درست شه همیشه میگفتم محبت میکنم خوب میشه اما به نظرم بدترشده همش منظورش اینه که من بهت توجه ندارم میدونم دوستم داره اما میخواد وانمود کنه نداره تو حرفاش متوجه شدم که نمیخواد استقلال مالی داشته باشم یا بهم محبت کنه که بذارم برم اما اینجوری زندگیمون بدتر میشه یه چندروزی بی تفاوتم بهش که ببینم بلاخره رفتارشو تغییر میده چون همیشه با وجود بدترین دعواها فقط من کوتاه میومدم و بعدش انگار نه انگار زیادی ابراز احساسات میکردم الان نادید میکیرمش به کارهای خونه میرسم با بچم حرف میزنم انکار با خودمو بچم خوشم به نظر شما باید چیکار کنم
هانی جان شما هم به سن خودت وهمسرت و اینکه چند سال هست ازدواج کردید اشاره نکردید در مورد اتفاقی که افتاده ضمن نقض رفتار ایشون که دست رو شما بلند کردند ولی کار شما هم درست نبوده بی احترامی به خانواده همسر باعث سردی روابط بین زوجین میشه چون همه ما انتظار داریم که همسرمون بهترین برخورد رو با خانواده ما داشته باشه ایشون هم به نوعی پیش خانوادش سر افکنده شده که شما باهاشون سرد برخورد کردید شاید از نظر شما این موضوع مهمی نیست ولی برای ایشون بسیار مهمه اشاره کردید در موارد دیگر هم این اتفاق افتاده که شما رو بزنه پس بنظر میرسه ایشون فردی هستند که کنترلی بر رفتارشون ندارند وشما هم با رفتارهای نامناسب باعث تشدید این رفتار شدید
2706