2410
2553
عنوان

حساسیت به پوشک

14661 بازدید | 10 پست
سلام مامانای خوب به دادم برسین.
من یه مامان بدم. پسرم 20 ماهشه. تازگی روی باسنش لکه های قرمز مث کهیر زد که سوزش و خارش هم داره. مای بیبی استفاده میکنم براش .نمی تونم بازش بذارم چون روزی 12 ساعت پیشم نیست.دکتر هیدروکورتیزون و زینک اکساید داده. شبا بازش می ذارم و پماد می زنم اما هنوز خوب نشده و یه زخم که خوب میشده یکی جدید کنارش در میاد دکتر گفت ژوشکشو عوض کنم. ژیشنهادی دارین. توروخدا کمکم کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
پوشکشو عوض کن
مای بیبی بخاطر نایلونی بودنش حساسیت ایجاد میکنه
زندگى مثل فلوته… میتونه چندین حفره و خلأ داشته باشه اما اگه خوب بلد باشى بنوازى؛ همون فلوت میتونه نواهاى جادویى تولید کنه!
سلام مهتاب جون دختر من 5ماهشه همین جوریه مولفیکس هم افتضاحه برو عطاری یه پماد هست باریج اسانس بگیر معجزه میکنه یا گل سر شور رو بذار رو اتش که میکروب زدایی بشه بعدبنداز تواب سرد بذار رو پای بچه اونم عالیه بعد از این پوشکک مسخره ها استفاده نکن اوی بیبی یا پریما عالییییییییه
سلام
عزیزم منم خیلی مشکل داشتم سر این موضوع
من مای بی بی استفاده میکردم اما وقتی دخترم دچار مشکل پوشکی میشد براش پنپرز می بستم ....چند روز خوب میشد
البته بگم من دردسر زیاد داشتم دخترم هنوز نفهمیدم به چی حساسیت داره به غذاش هست یه ئفعه وحشتناک میسوزه
شاید در عرض یه دقیقه .....
به هر حال من یه پماد هست به اسم تریامسینولون ان ان ......براش میزنم البته پماد رو خیلی زیاد نزن کم بزن پماد زیاد خودش باعث سوختگی میشه
(السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا)
2714
دختر من هم به مای بی بی حساسیت داره. من از پوشک پریما استفاده می کنم. در حقیقت پمبرز تولید شده در ترکیه است. من از مجیدیه میگیرم چون هر جایی پیدا نمیشه. بعد هم به نظر من از پماد کالاندولا استفاده کن. گیاهی هست و خیلی خوب جواب میده.
آب جایگزین ندارد آب را درست مصرف کنیم.....
بعدش یه قطره هست بنفش رنگ باید با دستکش بزنی چون مثل دوا گلی میمونه البته در دراز مدت میره اما اولش خیلی سخت رنگش میره
باید با پماد بزنی رو زخمها عالیه
عالیه
شد قارچ هست ..فکر کنم دخترت قارچ گرفته مثل دختر من

بعدش اسم داروییش رو نمیدونم اما اسم تجاریش کی جنت هست
برای عفوننت ها دان و لثه هست اما برای دختر من جواب میداد
اونو میزدم بازش میگذاشتم و بعد پماد تریاسمنولون رو میزدم و پنپرز میکردمش
(السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا)