2733
2739
سلام دوستان میخام برای نوزادم پرستار بگیرم ولی از طرف شرکت خاصی نیمده برای اطمینان باید چیکار کنم؟ اگه کسی تجربه داره لطفا بهم بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مدارک نمیدونم فکر کنم کارت ملی مثلا...ولی بتونی دوربین بذاری و به خودش هم بگی خیلی خوبه....
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
2728
سلام کپی شناسنامه و کارت ملی و مدرکش یه تعهد محضری عدم اسیب به بچه تو خونه هم بهتر دوربین بذاری تا اگه کفایت نداشت بفهمی من این کار ها رو کردم
هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
2738
عزیزم من کانن دارم امکان مشاهده از سر کار رو هم داره اما من مدل ساده گرفتم ظبط میکنم من تو خونه چک میکنم اون مدل قیمتش حدود ١/٥بیشتره
هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
عزیزم واسه من با نصبش٢٣٠٠شد البته یه دوربین ٤٠٠هم واسه تو اتاق بچه ها گرفتم اما کلا دوربین قیمت مناسب خیلی زیاده بازار بری قیمت ها دستت میاد
سلام دوستان. مرسی از بیان تجربیات تون منم یه پسر 17 ماهه دارم. بعد از یکسال پرس و جو از دست و آشنا و همکار و فامیل، یه خانومی قراره بیاد و پرستار بچه م باشه تو خونه. خودمون یه توافقنامه تنظیم کردیم من و همسرم و شرح وظایف و حق و حقوق و روز و ساعات کار و اینا رو توش آوردیم. با خانومه هم صحبت کردم ک میخوام دوربین بذارم. قراره با همسرش صحبت کنه و نتیجه رو بگه. باران جان، در مورد تعهد محضری چیزی نمیدونستم. میشه توضیح بدی چیه دقیقا و شما چیکار کردی؟ در مورد دوربین هم میشه بیشتر توضیح بدی. از کجا گرفتین و نوعش چیه و کجاها دوربین گذاشتی؟ آنلاین هم میشه دید خونه رو از سرکار؟ اگه اشکال نداره میتونم بپرسم پرستار قراره چکارهائی بکنه و حقوقش چقدره؟