2737
2734
عنوان

کی دلش دختر میخواد بیاد

6420 بازدید | 1050 پست
سلام بچها این تاپیک و زدم تا بهم کمک کنیم واسه دختر دار شدن هر کی تجربه ای داره بیاد بگه لطفا
خودت گفتی بخوانید مرا تا استجابت کنم شما را یا رب یا رب یا رب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من دختر باردارم
اثر انگشتان ما تا ابد بر روی قلب هایی که لمسشان کرده ایم میماند.....                                                                 من به همه ی کاربرا میگم عزیزم پس اگه آقا هستی الکی جوگیر نشو ،قضیه فقط اینه که متوجه ی جنسیتت نشدم...😶
من و شوهرم هلاک دختریم الان یه پسر پنج ساله دارم میخوام این ماه برم اقدام ایشالا مطب دکتر کومار هم رفتن واسه تعیین جنسیت
خودت گفتی بخوانید مرا تا استجابت کنم شما را یا رب یا رب یا رب
2738
هیچی رو هم تو دنیا با دخملم که نیومده دلبری میکنه عوض نمیکنمخداروشکر خداروشکر خدایا شکرت واسه رحمتت
اثر انگشتان ما تا ابد بر روی قلب هایی که لمسشان کرده ایم میماند.....                                                                 من به همه ی کاربرا میگم عزیزم پس اگه آقا هستی الکی جوگیر نشو ،قضیه فقط اینه که متوجه ی جنسیتت نشدم...😶
منم یه پسر دارم دلم دختر میخاد ولی همسرم بهدهیچ وجه بچه نمیخاد دیگه البتهذشرایط مالیم نداریم پس الکی دل خودمو خوش نمیکنم
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
ایشالا دختر دار بشین یه دختر چادر زری
2706