2737
2734
آیا توسط NT میتوان به ریسک وجود ناهنجاری های دیگری غیر از سندروم داون دست یافت؟ توسط NT علاوه بر سندروم داون می توان ریسک وجود سندروم Edward's Syndrom و Patau's Sybdrom و برخی سندروم های دیگر را به دست آورد که البته به ندرت پیش می آید.
رادیولوژی و سونوگرافی پارمیس. آدرس: میدان ونک،چهارراه جهان کودک، ضلع شمال غربی چهارراه،ساختمان پزشکان 66 جهان کودک، طبقه اول، واحد 2. تلفن:6-88205755 کانال ما را دنبال کنید. parmissona@
سلام مهرانا جان نه عزیزم شما براساس هفته ای که نوشتی این CRL طبیعی است.
رادیولوژی و سونوگرافی پارمیس. آدرس: میدان ونک،چهارراه جهان کودک، ضلع شمال غربی چهارراه،ساختمان پزشکان 66 جهان کودک، طبقه اول، واحد 2. تلفن:6-88205755 کانال ما را دنبال کنید. parmissona@

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دوستان عزیز برای اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه نمایید : http://www.sonoparmis.com
سلام عزیزان،در گزارش سونوکرافی من عدم تناسب در معیارهای رشد جنین گزارش شده که به گفته دکتر تا قبل از تولد نمیشه گفت طبیعی هست یا نه،سرش بزرگتره حدود چهل هفته و طول استخوان 35هفته رو.نشون میده،که من هفته37بارداری رو تازه کامل کردم،به نظر شما مشکلی هست
سلام الی عزیز اگر سونوگرافی که انجام داده ای با دقت بالا انجام شده باشد، با توجه به اطلاعاتی که میدی سر بزرگتر از اندام دیگر هست که لازم هست بیشتر بررسی بشه، اگر اخرین سونوگرافی رو دارید بفرستین.
مهرانا عزیز لازم به توضیح است که انجام سونو NT در ١٢ هفتگی بهترین زمان است و همچنین برای سونو انومالی معمولا بین ١٨-٢٢ هفتگی که ٢٠ هفتگی بهترین زمان است.
2738