2726
عنوان

??????????????????

9 بازدید | 25 پست
سلام بچه ها .یه ساله برای بارداری اقدام کردم خبری نشدفولیکول 15 و 21 هم دارم. دکتر کلومیفن تجویز کرده می خواستم ببینم کسی با کلومیفن باردار شده ؟ و اینکه کلومیفن باعث نقص مادرزادی یا کم هوشی نمیشه ؟ و اینکه کسی هست که با خوردن یک دوره کلومیفن باردار شده باشه ؟ و اینکه کیا با خوردن کلومیفن دوقلو یا بیشتر باردار شدن و کیا با خوردن کلومیفن یه قلو باردار شدن ؟ اگه لطف کنین کسانی که تجربه دارین جواب بدین که از نگرانی در بیام.
عاقبت در یک شب از شبهای زود کودک من پا به دنیا می نهد .آن زمان بر من خدای مهربان .نام شورانگیز مادر می نهد .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
همسرم آز اسپرم و من هم عکس رنگی هم دادم نرمال نرمال بود . دکتر گفته از روز 4 پریودی شبش (در واقع شب 5 پریودی) مصرف کنم
عاقبت در یک شب از شبهای زود کودک من پا به دنیا می نهد .آن زمان بر من خدای مهربان .نام شورانگیز مادر می نهد .
منم یه بار شبی دوتا مصرف کردم باردار شدم ولی چون مشکل انعقادی داشتم سقط شد
بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹
ممنونم آبرنگ جون . من هم بچه اولم رو بعد از 5 ماه باردار شدم و اینکه از زمان تولد فرزند اولم 7 سال و نیم فاصله شده ولی نمیدونم چرا این سری باردار نمی شم.
رفتم همسرم آز اسپرم و من هم عکس رنگی هم دادم نرمال نرمال بود .یه ساله .
2706