2733
2734
عنوان

باردارم

268 بازدید | 22 پست
سلام من یه بار دیگه تاپیک زدم ولی جواب نگرفتم. یه رابطه جلوگیری نشده داشتم هفته پیش در حد چند قطره ریخته داخل،منم بلافاصله قرص خوردم ولی دیروز یه لک قهوه ای دیدم. دقیقا هم روزهای تخمک گذاریم بوده. هیچ خبری هم از پریود نیست (قرص اوسیز 1.5) احتمال بارداری هست؟!؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حالا میخواستی باردار باشی یا نه؟
برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
2738
مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...
انشالله هر چی خدا صلاح میدونه همون بشه
برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
انشالله اگه تو نمیخوای خدا بده به من
نه احتمال بارداری کمه،بعلت خوردن این قرص هورمونات بهم ریختن و عقب انداختی مطمئن باش،اگه شک داری بیبی بزن،منفی بود یعنی واقعا باردار نیستی دیگه ازمایشم نده،صبر کن تا بیاد،چون لک هم داشتی پس حتما پریود میشی،
خدایا شکرت🌹🌹🌹
2706