2737
2734
عنوان

مشکل یادگیری کودک

16 بازدید | 4 پست
سلام دوستانم. یه سوال دارم. کسی هست که کودکش مشکل یادگیری و تمرکز حواس داشته باشه در ابتدایی، و چه کردین براش؟ معلم کودک من گفته فرزند شما تمرکز نداره و جا می مونه در نوشتن. چی کار کنم؟
حتما پیش مشاوره کودک ببرید (خود مدرسه میتونه کمکتون کنه و معرفیتون کنه پیش یک مشاور خوب )...از کلاسهائی که به تمرکز کمک میکنه هم میتونی استفاده کنی مثل شطرنج
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
سلام. بچه ها اولش اینجورین. نگران نباشید با این حال بعضی مراکز هستند کار درمانی انجام می دن ببرید اونجا. حالا دقیقا نمی دونم کدومشون خوبه. البته من خواهرم برای فرزندش پیش آقای میرموسوی رفته با چند تا تمرین مشکلش حل شد شمارش تو وبلاگ کلینیکشون هست. آدرسش اینه: http://childhoodpsy.mihanblog.com نوشته: مرکز آموزش و مشاوره کودکان فرجام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید اشتباه میکنم ولی از تعداد پست استارتر و ماری حدس میزنم هدف تاپیک تبلیغ برای این مرکز مشاوره بوده !! خیلی حرکتتون تابلو بود
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
2731